Halina Mlynkova (43 l.) jest w drugiej ciąży z muzykiem, Marcinem Kindlą. Piosenkarka ma jeszcze 17-letniego syna Piotra z małżeństwa z Łukaszem Nowickim.

Halina Mlynkova o toksycznym związku

Halina Mlynkova jest w ciąży w wieku 43 lat: „Było już za późno, bo to nie ten wiek”

Halina Mlynkova pod koniec 2020 roku rozwiodła się z Leszkiem Wronką, czeskim producentem muzyczny, który stał za karierą Ewy Farnej. Po rozwodzie wróciła do Warszawy i wieku 43 lat zaszła w ciąże. Teraz w wywiadzie dla „Party” podkreśla, że warto walczyć o życie, które tak szybko płynie:

Nie warto godzić się na kompromisy, które nam szkodzą, i pytać samych siebie, komu co wypada i kiedy. Bo co ludzie powiedzą? A może… czy jestem za stara? Na co? Na szczęście? – pyta się artystka.

Nie ukrywa, że „składa na nowo swoje życie już po raz enty„, ale zauważyła, że wiele osób jest w podobnej sytuacji, które nie z własnej winy decydują się podążać nową drogą.

Odniosła się też do swojej piosenki „Zanim stracisz”, która mówi o przemocy w związku. Po raz kolejny Mlynkova nie chce zdradzać szczegółów z poprzedniego związku, ale utwór jest dla niej wyjątkowy:

Ta piosenka była dla mnie taką grubą kreską, odcięciem od przeszłości. Chcę być głosem kobiet, ale nie zamierzam opowiadać o wydarzeniach z mojego prywatnego życia. Osobom, które nadal tkwią w toksycznych związkach, mogę tylko życzyć, by znalazły wokół siebie ludzi, którzy pomogą im przestać się bać. Bo lęk paraliżuje – wyznała w „Party”.

Halina Mlynkova pierwszy raz pozuje z nowym partnerem

Halina Mlynkova-Wronka, Leszek Wronka Fot. Podlewski/AKPA

Halina Mlynkova na ściance

Halina Mlynkova/fot. AKPA