Plotki o tym, że źle się dzieje w małżeństwie Hanny Zborowskiej pojawiały się już kilka razy. Wszystko przez to, że celebrytka coraz rzadziej pokazywała swojego partnera w mediach społecznościowych. Ona jednak zaprzeczała rzekomemu rozstaniu i przyznała, że w pewnym momencie jej mąż zdecydował, że nie chce pojawiać się w mediach społecznościowych, bo przeszkadza mu to w jego pracy.

Zosia Zborowska przed i po imprezie. „Nie byłabym sobą gdybym tego nie wstawiła”

Hanna Zborowska potwierdziła rozwód

Obserwatorzy Zborowskiej nie odpuszczali. Jeszcze wielokrotnie pytali, czy nadal jest z mężem, Danielem Nevesem, z którym była związana kilkanaście lat i to dla niego przeprowadziła się do Brazylii. Teraz w rozmowie z „Na żywo” córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej przyznała, że faktycznie ona i jej partner nie są już razem. Tygodnik donosi, że między Polką a Brazylijczykiem zaczęło się psuć, kiedy Zborowska zrezygnowała z pracy w rodzinnym biznesie związanym z handlem nieruchomościami, a zaangażowała się w pracę przy pracy nad programem podróżniczym. Wówczas Daniel Neves miał wyprowadzić się z domu.

Cały czas płakałam. Na nic nie miałam siły. Byłam zamknięta z dziećmi w domu, Daniela nie było. Cała odpowiedzialność spadła na mnie i do tego rozwód. To był krytyczny moment. Poczułam, że moje życie traci sens – wyznała w rozmowie z „Na żywo”.

W trudnych chwilach Hanna mogła liczyć na wsparcie bliskich, a za namową siostry i matki zaczęła chodzić na terapię, co przynosi pozytywne efekty.

Mam 38 lat i zaczynam życie od zera. I zrobię to, bo nigdy nie jest za późno na zmiany. Odzyskałam siłę do życia i działania. Zaczęłam otaczać się zupełnie innymi ludźmi niż wcześniej. Wszystko się dla mnie zmieniło – dodała.

ZOBACZ TEŻ:

Zosia Zborowska zdradza szczegóły ŚLUBU: „Poprosiliśmy o koperty i się dużo zwróciło”

Zosia Zborowska skrytykowała komunię chrześniaka męża. Chodzi o jeden szczegół

Hanna Zborowska na selfie

Hanna Zborowska/fot. Instagram/hannaneves

Hanna Zborowska na tle muralu

Hanna Zborowska/fot. Instagram/hannaneves