Książę Harry ( 38 l.) ujawnił ostatnie słowa, które wyszeptał do swojej babci, zmarłej królowej Elżbiety II, po przybyciu do Balmoral kilka godzin po jej śmierci we wrześniu ubiegłego roku. Zaraz po wizycie na łożu śmierci swojej babci Harry ponoć zadzwonił do Meghan Markle, by zdać jej realację.

Harry wyznał, że doszło do rękoczynów z księciem Williamem

W swoim kontrowersyjnym pamiętniku „Spare” książę Harry wyznaje, że szeptem powiedział swojej zmarłej babci, że „ma nadzieję, że będzie szczęśliwa” i że będzie z jego dziadkiem, księciem Filipem, który zmarł rok wcześniej w wieku 99 lat.

W autobiografii, która będzie miała swoją premierę 10. stycznia Harry pisze ponadto, że wyznał swojej babci, że „podziwia ją za to, że wypełniała swoje obowiązki do samego końca”.

Ostatnie słowa Harry’ego do królowej Elżbiety II

Gdy zmarła królowa, Harry i Markle byli w Niemczech, promując Igrzyska Invictus. Niestety Harry przybył za późno i nie zdążył pożegnać się z królową. Uczestniczył jednak w 10-dniowym okresie żałoby po królowej w towarzystwie żony. Po jej śmierci Harry i Markle po raz pierwszy od marca tego roku publicznie spotkali się z Williamem i Middleton, aby złożyć hołd królowej poza zamkiem Windsor.

Koronacja króla Karola odbędzie się bez Harry’ego? Jest oficjalne stanowisko

Jak wszyscy wiemy napięcia między braćmi były wysokie, odkąd Harry i Markle opuścili rodzinę królewską w 2020 roku i przeprowadzili się do Kalifornii, gdzie obecnie mieszkają z dwójką dzieci Archiem (3 l.) Lilibet (1 r.).