W opublikowanym przez brytyjski Guardian fragmencie autobiografii księcia Williama „Spare” dowiadujemy się o fizycznym ataku jego brata księcia Williama. Harry twierdzi, że ten pozostawił go z widocznymi obrażeniami na ciele.

Rzeczona awantura rzekomo wybuchła w jego londyńskim domu w 2019 roku, podczas której William, obecnie książę Walii, miał mówić o Meghan jako „trudnej”, „niegrzecznej” i „szorstkiej”.

Książę Harry jest „gotów” na pogodzenie się z królem i starszym bratem

Harry ponoć następnie oskarżył swojego brata o „naśladowanie narracji prasowej” o swojej żonie, zanim doszło do kłótni, która zakończyła się fizyczną sprzeczką. Nie wiadomo, jak Guardian dotarł do egzemplarza autobiografii księcia, zanim ta trafiła do sprzedaży.

William pobił Harry’ego?

Podobno wydawnictwo Penguin Random House dołożył wszelkich starań, aby zapobiec wyciekom jakichkolwiek fragmentów tekstu.

Harry i Meghan zbierają obelgi, a król Karol tańczy horę

Ustalenia dotyczące wydania pamiętnika Harry’ego były bardzo ściśle strzeżone i zarządzane w najdrobniejszych szczegółach, a tylko garstka kierowników wyższego szczebla wydawnictwa i strony księcia była świadoma dokładnych szczegółów.

Podobno w książce książę Harry pisze, że książę William „złapał mnie za kołnierz, rozdarł mój naszyjnik i… rzucił mnie na podłogę”