Hayden Panettiere udzieliła kolejnego wywiadu, w którym opowiedziała ze szczegółami o swoich zmaganiach z uzależnieniami. Poruszyła też kontrowersyjną kwestię przejęcia opieki nad 7-letnią obecnie córką Kayą przez jej byłego partnera, Władimira Kliczki.

Druzgocące wyznanie! Była żona Władimira Kliczko ujawnia, że była uzależniona od narkotyków i alkoholu

Hayden nieświadomie oddała córkę

Hayden Panettiere podczas nowego odcinka opowiedziała o swoich zmaganiach z uzależnieniami oraz o sytuacji w zakresie opieki nad jej 7-letnią córką Kayą. Hayden Panettiere wyznała, że zrzeczenie się opieki nad Kaya „nie było w pełni jej decyzją”. Kaya przeprowadziła się na Ukrainę, aby być z ojcem, gdy miała prawie 3 lata. Hayden i Wladimir rozstali się w 2018 roku po dziewięciu latach spędzonych razem.

W rzeczywistości nie wiedziałem, że to się dzieje, dopóki tam nie wyjechała – powiedziała Hayden, dodając, że zrozumiałaby intencje stojące za przeprowadzką, gdyby Wladimir, który mieszka na Ukrainie, „przegadał z nią” to wcześniej. Ze względu na sposób, w jaki to zostało zrobione, było to bardzo zasmucające.

Kontynuowała, że ​​podpisanie umowy o opiekę nad Kayą było „najgorsze”, nazywając to „najbardziej bolesną rzeczą, jaką kiedykolwiek musiała zrobić w moim życiu”.

Władimir Kliczko dołącza do brata. Będzie walczył o Ukrainę

Pomimo tego, jak rozwinęła się ich sytuacja w zakresie opieki nad dzieckiem, Hayden nadal wierzy, że Wladimir jest „fantastycznym ojcem” ich córki.

Mam do niego duży szacunek – powiedziała. Byliśmy razem wiele lat, ale w tym przypadku zdecydowanie nie zgadzamy się.

Aktorka dodała:

Oczywiście biorę odpowiedzialność za rolę, którą grałam. Oczywiście były rzeczy, których nie mogłam kontrolować. Żałuję, że nie otrzymałam wtedy więcej pomocy.

Córka Hayden Panettiere, „nadal ją kocha”, mimo że oddała ją Władimirowi Kliczce

Panettiere wyznała ponownie, że była uzależniona od alkoholu i leków, a także przeżyła depresję poporodową.

Cierpiąc na depresję poporodową, Hayden powiedziała, że „zrobiła to, co robiła jej rodzina i ludzie wokół niej, kiedy byli przygnębieni lub zestresowani, czyli sięgnęła po butelkę”. Ale według gwiazdy alkohol sprawił, że jej depresja była „o wiele gorsza”.

Czuję, że ludzie widzieli, jak bardzo się zmagam, to było dość oczywiste – powiedział Hayden – I nadal nikt nie przychodził i nie zadawał pytań.

Hayden Panettiere spotkała się z byłym partnerem, który się nad nią znęcał. Wyszedł z więzienia

Aktorka opowiedziała także, że po raz pierwszy na odwyk wybrała się, kiedy Kaya miała zaledwie 4 lata. Później wielokrotnie brała udział w terapii, której najdłuższa trwała 8. miesięcy. Jak twierdzi, dopiero teraz czuje, że odzyskała kontrolę nad własnym życiem.

Actress Hayden Panettiere (L) porum

hayden-panettiere-3

hayden-panettiere-3