Heather Locklear z piękną córą Avą Samborą (FOTO)

608 608

Jak widać w tej rodzinie uroda wędruje razem z genami.

Heather Locklear z dumą pokazała się z córą Avą, owocem związku z muzykiem Richiem Samborą.

Wysoka i szczupła dziewczyna to wykapana matka. W marcu zadebiutowała już jako modelka, choć ma dopiero 13 lat!

W pełnym makijażu i czarnych ubraniach wygląda na co najmniej 6 lat starszą. A najlepsze jest to, że mama wygląda jak starsza siostra. Obie piękne!

&nbsp

 
74 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

taki Sims ;]

tak, matka piękna z ryjem sparaliżowanym od botoksu. świat schodzi na psy

Ava podobna jest do Dominic Swain.

po pierwsze, wcale nie jest taka wysoka, skoro Heather Locklear ma 164, a jest w plaskich butach, a to dziewcze jest na obcasach. wzrost ma pewnie jak Cichopek. po drugie, Heather wcale nie wyglada jak starsza siostra, tylko przynajmniej jak matka, a nawet gdyby sie pospieszyla, to moglaby byc babcia. przesadziliscie!

Wygląda na te 13lat.

gość, 19-10-10, 17:32 napisał(a):tak, nie ma to jak w wieku lat trzynastu prezentować swój brzuch i stanik. gratulujemy.Zderzenie dwóch kultur: W Stanach to absolutnie normalne. Zresztą, nie pokazała nic niemoralnego.

tak, nie ma to jak w wieku lat trzynastu prezentować swój brzuch i stanik. gratulujemy.

Matka dużo ładniejsza, młoda pospolita.

ona jest podobna do ojca debile!!!! Nie wiecie jak wyglada Sambora??? Wystarczy porównać i od razu widać, że ma takie same małe oczka i niezbyt zgrabny nos- jak ojciec. Zanimk coś napiszecie , to zadajcie sobie chociaż trochę trudu kretyni!!

Ta dziewczyna jest dziwna z twarzy i na dodatek ubrała tą przykrótkawą bluzkę… zgroza.Matka – tona botoksu. Obie sztuczne, a nie piękne.

Ciasteczkowa, 19-10-10, 09:43 napisał(a):Ta dziewczyna jest dziwna z twarzy i na dodatek ubrała tą przykrótkawą bluzkę… zgroza.Matka – tona botoksu. Obie sztuczne, a nie piękne. Celem było zwrócenie uwagi. Co, miała wyjść w burce? To nastolatka, nie 5 latka. Tej drugiej nie wypadałoby.

bardzo ladna dziewczynka. mama super!

Takie dziecko a ubrana jak prostytutka

zgroza co robia dziecom w Holywood.. ja bym jej dala z 19lat,,,, a matka przgiela z czyms tam co se wstrzyknela w gebe

Obie bardzo ładne

Mama mega zbotokrsowana- jad kiełbasiany aż się do nas uśmiecha z jej policzków. Córka wygląda jak dziecko (rysy twarzy) bo w końcu nim jest tylko ten ciężki, niemodny makijaż ją szpeci…na siłę chce być dorosła a mama ją lansuje. Znając mode na operację to ta mała powiększy sobie usta (teraz ma niezbyt ładne,zbyt wąskie) i zoperuje nos…. szkoda, że nie odziedziczyła ust i nosa po mamie bo byłaby ładna (chociaż kto wie czy jej mama ma usta i nos naturalne;))

gość, 18-10-10, 20:42 napisał(a):Buzię ma dziecinną, wygląda na swój wiek. Jedynie obcasy i makijaż ją postarzają.I słusznie! W normalnym kraju, dziewczynki w jej wieku, mają nakaz stosowania różowych szminek. Żaden inny kolor.

do matki nie pasuje

oooo ja 13! wygląda na 18!

noooo troszke tatusia tez w niej jest 😀

matka ladniejsza

Buzię ma dziecinną, wygląda na swój wiek. Jedynie obcasy i makijaż ją postarzają.

podobna do amandy bynes!

” Obydwie bardzo niskie”Ale ona ma dopiero 13 lat jeszcze urośnie !!A podobna do mamy strasznie 😀

Matka wyglada jak woskowa lala, corka jest wyjatkowo nieudanym miksem rodzicow. Obydwie bardzo niskie, wiec mloda pewnie moze byc tylko fotomodelka.

sliczna jest

myślałam, że dziewczyna ma 17/18 lat.. o kurna.

gość, 18-10-10, 19:45 napisał(a):Mogę się założyć o co chcecie że już niedługo zrobi operację nosa żeby sobie “uszlachetnić” wygląd ;] Kartofle nie są w modzie więc szybko jej zasugerują chirurga plastycznego :)też tak uważam.

Wygląda jak Evan Rachel Wood, kiedy grała w “trzynastce”. Ładna dziewczyna.

Mogę się założyć o co chcecie że już niedługo zrobi operację nosa żeby sobie “uszlachetnić” wygląd ;] Kartofle nie są w modzie więc szybko jej zasugerują chirurga plastycznego 🙂

mama była o wiele łądniejsza za młodu. Zresztą teraz też ma “szlachetniejsze” rysy

bardzo dziewczecy makijaz jak na 13-latke. doprawdy….

sliczna ale co ta mama wlozyla na siebie??!?!?!?!

raczej do ojca jest podobna

druga Miley Cyrus.

Jaka tapeta …;/

ale sliczna dziewczyna,zupelnie jak jej mamusia!!!

Heather nieźle zbotoksowana. Ledwie się uśmiecha.

WIELCE PODOBNA:p HAHAHA OCZY MA TYLKO PODOBNE A NOS JAK KARTOFEL;/

matka ładniejsza

Ładna jest a ciało cudowne.

Ulalala jaka laska z tej córuni. Ale szminkę powinna mieć różową. Ta cielista postarza ją.

ta dziewczyna ma okrąglą buźke, i po słodkich oczkach widać ze ma mniej niż 16 lat. 19-stu bym jej w życiu nie dała gdzie wy macie oczy…

aa to jest corka richiego sambory z Bon Jovi! kocham ten zespol <3 <3

gość, 18-10-10, 15:34 napisał(a): kiedy miałam 13 lat wygladałam jak dziecko trzynastoletnie, teraz 9cio latki wyglądają jak trzynaski, ale to przykre chyba nie chce mieć dzieci Czyli co? Warkocze, sukienki w kwiatki i likaki w kształcie pokemonów? W tym wieku już nie wypada.

mama ładniejsza

gdzie ona wyglada na 19 lat ??!!

a mnie się nie bardzo podoba,Heather ładniejsza

kiedy miałam 13 lat wygladałam jak dziecko trzynastoletnie, teraz 9cio latki wyglądają jak trzynaski, ale to przykre chyba nie chce mieć dzieci

śliczna jest!!!