Irena Santor należy do grona gwiazd, które niechętnie odpowiadają o czymś więcej, niż zawodowa kariera. I choć raz na jakiś czas na jaw wychodzą nieznane dotąd fakty z prywatnego życia artystki, informacje o śmierci jej córki naprawdę długo były dobrze strzeżonym sekretem.

Dosłownie ostatnie zdjęcie Matthew Perry’ego! (ZDJĘCIA)

Dzieci Ireny Santor – artystka przyznała, że miała kiedyś córkę

„Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż” czy „Tych lat nie odda nikt” to piosenki Ireny Santor, które potrafi zanucić większość z nas. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że życie prywatne piosenkarki nie było tak kolorowe, jak jej artystyczna droga.

Pierwsza tragedia, z którą musiała zmierzyć się gwiazda to śmierć ojca. Mężczyzna został zamordowany w trakcie II Wojny Światowej, gdy Irena miała 5 lat. Kilkanaście lat później straciła także matkę. I choć mogłoby się wydawać, że limit nieszczęść został już wyczerpany, po latach okazało się, że w 1959 roku wokalistka pożegnała również córkę…Dziewczynka żyła zaledwie dwa dni.

Aktorzy z „Harry’ego Pottera”, których nie ma już wśród nas. Fani wciąż nie pogodzili się z ich śmiercią (ZDJĘCIA)

Sylwia, bo tak dano jej na imię, była owocem miłości ze związku z Stanisławem Santorem. Para sformalizowała swój związek w 1958 roku. Niestety w 1977 roku małżeństwo zakończył rozwód. Powodem rozpadu relacji była przedwczesna śmierć ich dziecka. Pierwszy mąż artystki zmarł w 1999 roku. Skrzypek został pochowany na warszawskich Powązkach razem z córką.

Przez całe życie o tym nie mówiłam, to moja bardzo intymna historia i prywatna sprawa – Irena Santor wyznała w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”.

Dodajmy, że Irena Santor po rozwodzie związała się z dyrektorem Teatru Syrena, Zbigniewem Korpolewskim. Wokalistka nie wyszła jednak ponownie za mąż i nie założyła rodziny. Artyści tworzyli parę aż do śmierci mężczyzny (2018 rok).

Aleksandra Popławska jest w żałobie: „Mam nadzieję, że tańczysz w niebie”

Akpa

scena z: Irena Santor, SK:, , fot. AKPA

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Irena Santor, fot.AKPA