Aneta Kręglicka nieczęsto pokazuje swoich bliskich w sieci. Zresztą na ściankach przeważnie też pozuje sama. Miss Świata robi jednak czasami wyjątek i decyduje się pochwalić rodziną. Dziś opublikowała na Instagramie zdjęcie syna, który kończy właśnie 23 lata.

Katy Perry i Orlando Bloom pokazali światu swoją córkę. To pierwszy raz!

Syn Anety Kręglickiej to kopia pięknej mamy?

Aneta Kręglicka ma nie tylko udane życie zawodowe, ale również prywatne. Gwiazda od 1998 roku jest żoną reżysera, Macieja Żaka. Owoc ich związku? Aleksander, który przyszedł na świat w 2000 roku. Mężczyzna jako dziecko towarzyszył niekiedy mamie podczas medialnych eventów, niemniej w pewnym momencie zniknął z czerwonych dywanów. Dziś, raz na jakiś czas, Aneta chwali się w sieci przystojnym synem. Dziś, z okazji jego 23. urodzin, opublikowała zdjęcie Aleksandra i w poście zamieściła piękne życzenia.

Wojciech Bojanowski rozstał się z żoną! „Moje dziecko będzie wychowywało się w rozbitej rodzinie z mojej winy”

Dzisiaj mojemu dziecku życzę pięknego życia. Aby podążał za marzeniami, otaczał się dobrymi i szczerymi ludźmi i nie zapominał, że zawsze należy być przyzwoitym i wrażliwym człowiekiem. A dla mojego dorosłego już syna pragnę sukcesów i znalezienia swojego zawodowego miejsca. Wyzwań, mądrych mentorów na swojej drodze, ciekawych doświadczeń i wielu satysfakcji. Życie to podróż, przeżyj ją jak najpełniej i możliwie rób zawsze to, co kochasz – napisała Aneta na Instagramie.

Pod postem fani gwiazdy zachwycali się wyglądem jej syna. Wielu nie miało wątpliwości, że chłopak urodę odziedziczył po słynnej mamie. Nie zabrakło również stwierdzeń, że Aleksander mógłby być brany za jej brata, a nie syna.

Co dziś wiadomo na temat Aleksandra? Syn Anety Kręglickiej od kilku lat mieszka w Paryżu. I choć ma artystyczną duszę, zawodowo planuje związać się z biznesem.

Anna Zejdler w dniu 23 urodzin syna wyznaje: „Nie zliczę osób narzekających kiedyś na jego zachowanie”

Aneta Kręglicka na ściance

Aneta Kręglicka/fot. AKPA

Aneta Kręglicka, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Aneta Kręglicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA