Heidi Klum wyznała w wywiadzie dla „The Sun”, że dopiero po wyjściu za muzyka, Toma Kaulitza czuje, że ma pierwszy raz w życiu partnera. Przypominamy, że modelka wyszła za mąż trzykrotnie… między innym z Sealem.

Heidi Klum i Tom Kaulitz

Heidi Klum nigdy nie była tak szczęśliwa w małżeństwie, jak z Tomem Kaulitzem

Heidi Klum poślubił Toma w lutym 2019 roku, zaledwie dwa miesiące po oświadczynach. Następnie w sierpniu na luksusowym jachcie w obecności przyjaciół i rodziny zorganizowali wesele.

Jeśli mam kłopoty albo próbuję coś wymyślić, on jest wtedy niesamowitym słuchaczem, po prostu to jest niesamowite mieć partnera. Jestem teraz znacznie szczęśliwszą osobą – powiedziała w „The Sun” Klum.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Tłumaczy, że po raz pierwszy ma partnera, z którym może wszystko omówić i z kim może się dzielić obowiązkami, które wszyscy mamy w życiu. Przyznaje, że wcześniej była ze wszystkim sama.

WOW! Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub na jachcie! Zaskoczyła kreacją i fryzurą (ZDJĘCIA)

Nie ma wątpliwości, że był to subletalny pstryczek w nos skierowany w ex męża, którego poślubiła w maju 2005 roku i siedmiokrotnie odnawiała z nim małżeństwo podczas rocznicy ślubu – ostatnia była w 2011 roku.

Heidi i Seal wzięli rozwód w październiku 2014 roku. Mają 14-letniego syna Henryka, 13-letniego Johana i 10-letnią Lou.

Niemiecka modelka wyszła jeszcze za stylistę Rica Pipino w 1997 roku, z którym rozwiodła się w 2002.

Heidi Klum wzięła ślub z młodszym o 16 lat muzykiem Tomem Kaulitzem!

W zeszłym tygodniu głośno było o Heidi Klum, kiedy ujawniła na Instagramie, że zrobiła test na Covid-19, po tym, jak dostała symptomy wskazujące na koroanwirusa –  na szczęście wynik okazała się negatywny.

Dla bezpieczeństwa trzymamy się z dala, dopóki nie otrzymamy wyników naszych testów na koronawirusa, chociaż tak bardzo chciałbym objąć Toma i go pocałować. W tym dziwnym czasie trzeba pamiętać, co jest naprawdę ważne – ludzie, których kochasz i zapewniać im bezpieczeństwo – powiedziała Klum.

View this post on Instagram

Every day is beautiful with you ❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

 Heidi Klum i Seal

Heidi Klum i Seal

 Heidi Klum i Seal

Heidi Klum i Seal