Heidi Klum (46 l.) miała za sobą dwa małżeństwa i czworo dzieci przed spotkaniem z 30- letnim gitarzystą zespołu Tokio Hotel, Tomem Kaulitzem. Para zaczęła randkować wiosną 2018 r. W lutym minie rok, od kiedy mogą nazywać się mężem i żoną. Z tego powodu niemiecka modelka postanowiła zdradzić, jak wyglądają jej relacje z młodszym o 16 lat mężem. 

Heidi Klum namiętnie całuje się ze świeżo upieczonym mężem (ZDJĘCIA)

Heidi Klum i Tom Kaulitz niecały rok po ślubie

Niemiecka modelka, Heidi Klum w tajemnicy przed mediami zaręczyła się i wzięła ślub w lutym 2019 roku. Nie minął nawet rok od zawarcia związku małżeńskiego, a Klum wyjawiła, że nigdy nie była szczęśliwsza.

Nikt nie dawał szans temu związkowi a wygląda na to, że para świetnie się dogaduje. Klum przyznała, że z Tomem małżeństwo wygląda zupełnie inaczej, niż z jej byłymi partnerami.

Jestem po prostu znacznie szczęśliwszą osobą. Mam wrażenie, że po raz pierwszy mam partnera, z którym mogę wszystko omówić – wyjaśnia Heidi w rozmowie z HollywoodLife

Podobnie jak Heidi, Tom pochodzi z Niemiec. Modelka w przeszłości powiedziała, że dzielenie się tym samym dziedzictwem pomaga im zrozumieć się w inny sposób, niż z jej byłymi partnerami. Być może to jest klucz, do udanego i zgodnego małżeństwa. 

Związki Heidi Klum

Pierwsze małżeństwo Heidi miało miejsce w 1997 roku, z Ricem Pipino. Rozwiedli się w 2002 roku po pięciu latach razem. W następnym roku Heidi zaczęła spotykać się z włoskim miliarderem Flavio Briatore, z którym ma córkę Leni (15 l.). Jednak i ten związek nie przetrwał. Rozeszli się, gdy była w ciąży. Przed urodzeniem córki, modelka związała się z piosenkarzem Sealem. Para postanowiła się pobrać. Ich związek był tak bardzo romantyczny, ale mimo to rozstali się po siedmiu latach. Doczekali się trójki dzieci – dwóch synów: Henry (15 l.) i Johan (13 l.), a także córki Lou (10 l.)

Heidi Klum tańczy z mężem, Tomem Kaulitzem:

Heidi Klum Tom Kaulitz

Fot.Forum/Mega Agency

Heidi Klum Tom Kaulitz

Fot.Forum/Backgrid USA

ZOBACZ WIĘCEJ:

Przerażający kostium halloweenowy Heidi Klum (ZDJĘCIA)

WOW! Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub na jachcie! Zaskoczyła kreacją i fryzurą (ZDJĘCIA)

Heidi Klum wzięła ślub z młodszym o 16 lat muzykiem Tomem Kaulitzem!