Heidi Klum (46 l.) jest jedną z licznego grona gwiazd, które dla bezpieczeństwa pozostały w swoich domach. Fotoreporterom udało się zrobić zdjęcia pięknej rezydencji, która należy do modelki. Jesteśmy oczarowani, musicie zobaczyć sami w jakich warunkach wypoczywa Klum.

Zdjęcia do „Przyjaciół” PRZEŁOŻONE. Przez koronawirusa

Rezydencja Heidi Klum za 10 milionów dolarów

Gwiazdy są w stanie zapłacić naprawdę kupę kasę za wyjątkowo urokliwą rezydencję czy dom w Hollywood, gdzie każda sława szuka prywatności. Supermodelka Heidi Klum również może pochwalić się wyjątkowym domem, który w sumie wygląda jak mały pałac.

Dakota Johnson pokazała wnętrze swojej luksusowej willi w Los Angeles, króluje styl boho (FOTO)

Heidi zdecydowała się na domową kwarantannę, po tym gdy zaczęła podejrzewać, że mogła zostać zarażona. Klum odseparowała się również od męża w trosce o jego zdrowie – pisaliśmy nawet, że gwiazda całowała Kaulitz’a przez szybę! 

Teraz mamy fotki jej rezydencji w Beverly Hills i trzeba przyznać, że już z zewnątrz dom wygląda imponująco.

Gwiazdy promują hasztag #Zostajęwdomu. Pokazały, jak wykorzystają ten czas

Można napisać, że Klum wypoczywa w luksusowych warunkach. Na zewnątrz jest przepiękny widok na wzgórza Hollywood, modelka zawsze może skorzystać z basenu, czy pospacerować po ogrodzie. Oczywiście dookoła niej mieszkają same największe gwiazdy a dzielnica słynie z jednych z najwyższych cen nieruchomości.

Rezydencja Heidi Klum w prestiżowej dzielnicy Beverly Hills

Rezydencja Heidi Klum. Fot.Forum/Mega Agency

Klum kupiła ten dom za prawie 10 milionów dolarów gdy rozstała się z ówczesnym mężem Sealem.

Dom z klasyczną, ceglastą fasadą w środku ma osiem sypialni i dziewięć łazienek. Można zauważyć, że budynek ma bardzo dużo okien, dzięki czemu do środka wpada więcej naturalnego światła. W środku znajduje się piwnica wypełniona butelkami wina, siłownia, sala taneczna, czy sala multimedialna. Pełen wypas!

Rezydencja Heidi Klum

Fot.Forum/Mega Agency

Zarówno Heidi jak i jej mąż zostali poddani testom na obecność koronawirusa. Brat Tom’a Kaulitz’a poinformował, że Tom jest zdrowy – wyniki modelki nie zostały ujawnione.

Podoba się Wam dom Heidi Klum?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Heidi Klum nigdy nie była tak szczęśliwa w małżeństwie, jak z Tomem Kaulitzem

Dziennikarz, który rozmawiał z żoną Toma Hanksa ma KORONAWIRUSA

Heidi Klum namiętnie całuje się ze świeżo upieczonym mężem (ZDJĘCIA)