Henryk Talar (75 l.) podczas konferencji poświęconej serialowi „Archiwista” opowiadał nie tylko o produkcji, ale też o swoim życiu prywatnym.  Aktor w rozmowie z dziennikarką „Super Expressu” informował, że od trzech miesięcy jest ojcem drugiego dziecka. Teraz w rozmowie z innym tabloidem, mówi co innego.

72-letni Karol Strasburger został ojcem dziewczynki. W wywiadzie opowiedział o córce i porodzie żony

Henryk Talar dementuje, że został ojcem!

Okazuje sie, że Henryk Talar wcale nie dołączył do grona panów, którzy zdecydowali się na późne ojcostwo! Aktor przyznał się, że celowo zmylił dziennikarkę.

Oficjalnie dementuję. Nie zostałem trzy miesiące temu ojcem! Nie byłoby w tym nic zdrożnego, a nawet otarłbym się o cud, gdybym został ojcem w wieku 75 lat. Jest taki żart: zdrada do 60-tki jest grzechem, po 60-tce cudem – wyjaśnił w rozmowie z „Faktem”.

Talar postanowił „ukarać” dziennikarkę, ponieważ nie był zadowolony z poziomu prowadzonej rozmowy.

Przez godzinę rozmawiałem z, powiedzmy dziennikarką, o serialu „Archiwista”. To była trudna rozmowa, ponieważ owa pani nie miała zbytniego pojęcia o sztuce. Chciałem skończyć tę rozmowę, bo wiedziałem, że panią z „Super Expressu” nie interesuje ta produkcja. Na koniec, aby ją zadowolić, odpowiedziałem na pytanie o mój największy sukces życiowy, że to „ojcostwo”. Dodałem, że to „ojcostwo trzymiesięcznego syna”, mając na myśli „Archiwistę” oczywiście – wyjaśnił natomiast „Plejadzie”.

ZOBACZ TEŻ:

Apoloniusz Tajner z żoną pokazali synka Leopolda w telewizji. Izabela miesiąc temu urodziła a wygląda pięknie!

„Feel it”. W Sieci pojawiła się piosenka promująca film „365 dni”!

Aneta Zając w krótkim pixie. To zdjęcie zszokowało jej fanów

Henryk Talar/fot. Piętka Mieszko/AKPA

Henryk Talar/fot. Piętka Mieszko/AKPA