Dorota Wellman opublikowała tekst w „Wysokich Obcasach” w którym krytykuje nadmierne obnażanie się w sieci.  Za przykład takiego zachowania dziennikarka powzięła m.in. Edytę Herbuś, która niedawno opublikowała dramatyczną relację w której opowiadała o złym stanie zdrowia swojej babci, dodając swoją fotografię z rozmazanym makijażem na którym wyglądała jakby dopiero, co przestała płakać.

Pewna tancerka napisała, że jej babcię zabrała karetka, i mimo tych dramatycznych wydarzeń zdążyła sobie zrobić zdjęcie, jak płacze z rozmazanym makijażem

– grzmi Wellman w swoim artykule. I dodaje:

Nie mam mediów społecznościowych. I żyję. Podziwiam i szanuję tych, którzy je mają i w sensowny sposób wykorzystują. Wiele rzeczy mnie jednak dziwi. Szczególnie w mediach społecznościowych znanych ludzi. Najpierw dziwiło mnie to, że ktoś codziennie umieszcza zdjęcie lub opisuje swoje śniadanie. Zupełnie jakby to interesowało cały świat.

Edyta Herbuś postanowiła odnieść się do tych słów za pośrednictwem swojego Instagrama:

„Dalekie są mi metody poniżania innych, tylko po to, by wywyższyć siebie. W odpowiedzi na te mało eleganckie zaczepki, zapraszam Cię więc droga Doroto, do wspólnego działania. Po co tracić czas na medialne obrabianie tyłka innym?! Lepiej ruszyć własny i zrobić coś pożytecznego. Matka natura nas wzywa. Zapraszam cię do wspólnego sadzenia drzew! Nie mogę obiecać ci na przywitanie bukietu narcyzów, bo jesteśmy poza sezonem, ale na pewno przywiozę ci w prezencie Snickersa” –  w odpowiedzi na krytykę. „Dorota, zjedz Snickersa i przestań gwiazdorzyć” – dodała.

Pod postem Edyty zaroiło się od komentarzy. Część z nich jednak była dość krytyczna. Fani gwiazdy stwierdzili, że tym wpisem Herbuś odegrała się w tym samym stylu, co Wellman.

Też tak uważacie?

 

Edyta Herbuś w modnych butach

Edyta Herbuś. Fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Edyta Herbuś, fot. Filip Radwański/AKPA

scena z: Dorota Wellman, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Dorota Wellman, SK:, , fot. Podlewski/AKPA