Internet obiegł fragment Klanu, w którym Grażynka próbuje uświadomić Maćka w dość niecodzienny sposób, używając do tego precli.

Jacek z Klanu masakrujący filet z kurczaka HITEM sieci (VIDEO)

Po latach nieobecności w serialu pojawił się biologiczny ojciec Maćka. Po śmierci jego matki opiekuje się nim Grażynka, która nie jest zadowolona, że stara się on być częścią jego życia. Postanowiła jednak wyjaśnić mu, kim jest mężczyzna i czym różni się od jego biologicznego ojca.

Wymyśliła, że syna porówna do precla, matkę do pieca, biologicznego tatę do mąki, a tego, który go wychował do piekarza.

Zastanawiałam się, jak ci to wszystko wytłumaczyć i przyszło mi do głowy… Posłuchaj. To jest jak z tymi twoimi preclami. Wiesz, z czego są one zrobione? – zapytała Maćka.

Mąka, woda, drożdże, soda, sól, przyprawy… – odpowiedział.

No właśnie, powiedzmy, że ty jesteś preclem. Tylko się nie śmiej, Maciek. Ten pan to jakby mąka, ale czy z samej mąki może powstać precel? No właśnie, a kto jest najważniejszy? (…) Najważniejszy jest piekarz, piekarz synu. No i takim piekarzem, który cie wypiekł, był twój tata Rysiek. On cię wychował, przy nim wyrosłeś – tłumaczy Grażynka.

A ty, to? – dopytywał Maciek.

Powiedzmy, że ja to piec – odpowiada Grażynka.

Preferuję fileta – internet ma ubaw z bohaterki programu, TYMCZASEM…

Internauci od razu okrzyknęli nagranie hitem sieci.

Czy taka edukacja seksualna to dobry pomysł?

HIT sieci. W Klanie Grażynka pokazuje Maćkowi skąd się biorą dzieci... (VIDEO)

HIT sieci. W Klanie Grażynka pokazuje Maćkowi skąd się biorą dzieci... (VIDEO)

HIT sieci. W Klanie Grażynka pokazuje Maćkowi skąd się biorą dzieci... (VIDEO)