Iggy Azalea nie pójdzie na kolację za 1,5 miliona $
Iggy Azalea to wschodząca raperka, którą pod swoje skrzydła wciągnęli Beyocne i Kanye West.
Pewien rosyjski potentat ropy naftowej zaproponował jej kolację. Za jej towarzystwo był skłonny zapłacić 1,5 miliona dolarów. Zwykle przy takich akcjach dochód przekazywany jest organizacjom charytatywnym. Dla porównania polskie gwiazdy “sprzedają” się za ok. 5 tysięcy.
Co odpowiedziała słodka Iggy?
– To niemoralna propozycja.
Miała rację?

1,5 miliona dałabym za inne towarzystwo np Megan Fox
Dajcie sobie spokój z hejtami, poważnie. Dobrze zrobiła, że odmówiła, więc nie macie prawa twierdzić, że za 2miliony czy więcej już by poszła, bo nie znacie jej a prawda jest taka, że połowa hejterów tutaj poszłaby za jeszcze mniejszą kasę, kompleksy biorą górę jak widzę.
gosc szczery zagrał w odkryte karty A DAMA uniosła sie wielce za miesiac czy dwa da dupy za darmo takie sa te swietojebliwe
nie za pojdzie za 1.5 ale za 2 miliony pojdzie 🙂
ja tez jestem 🙂
UWIELBIAM JĄ !! 🙂
jesetm ładniejsza od niej
wszystkie sie cenia a pozniej dupy daja byle komu taka prawda
ja chetnie pojde za 1,5 miliona
Skoro dochód miał i tak iśc na cele charytatywne to mogła pogrymasić ha ha. Chociaz ja bym poszła i połowę dała na bezdomne psy i koty a połowę na dzieci z domów dziecka
ja tez pojde za ta kase 🙂
ja myślę, że się niezdecydowała heheh bo ma duży tyłek a kolacja nie mieści się w jej jadłospisie…
i dobrze.. pewnie nie chodzilo mu o sama kolacje za taka kase! babka sie ceni a nie jak inne kobiety
wygląda faktycznie jak niezbyt ladna Rosjanka.
gość, 21-10-13, 08:49 napisał(a):Skoro dochód miał i tak iśc na cele charytatywne to mogła pogrymasić ha ha. Chociaz ja bym poszła i połowę dała na bezdomne psy i koty a połowę na dzieci z domów dzieckaO ile chodzi tylko o kolację. Stawiam, że nie tyko.
skoro dochod mial isc na organizacje charytatywne to co jej szkodzilo ruszyc ten wielki zad i isc
Pewnie tak, fajna dziewczyna, czekam na jakies nowe piosenki.
Ta laska jest tak brzydka, że ciężko się na nią patrzy.