Iggy Azalea (28 l.), australijska raperka, postanowiła usunąć swoje konta na Twitterze i Instagramie – wszystko przez to, że otrzymywała obrzydliwe komentarze po tym, jak wyciekły jej nagie zdjęcia.

Fani WŚCIEKLI na Iggy Azaleę – nie pomogła tancerce z atakiem padaczki

Wyciekły nagie zdjęcia Iggy Azalei

Zdjęcia zostały wykonane podczas jednej z sesji okładkowych gwiazdy do magazynu „GQ”, jednak miały zostać nigdy nieopublikowane. Prawdopodobnie zostały skradzione z komputera fotografa.

Iggy ma dość wulgarnych komentarzy i postanowiła zawiesić swoje konta w mediach społecznościowych.

Wiele komentarzy, które widzę, w szczególności od mężczyzn, dzielących się swoimi przemyśleniami i fantazjami na temat mojego ciała, bardzo mi przeszkadza. Bezbożne rzeczy, które ludzie mówią, są przytłaczające i sprawiają, że mam ochotę wszystko rzucić. Jeśli kiedykolwiek zostałeś upokorzony przed rodziną i tymi, na których ci zależy, może możesz odnieść się do tego, przez co przechodzę. 

Autor zdjęć, fotograf Nino Munoz poinformował za pośrednictwem Instagrama, że to nie on udostępnił zdjęcia, a zostały skradzione.

Kim jest Iggy Azalea?

Iggy Azalea jest australijską raperką, która swoją karierę zaczęła w 2007 roku, ale prawdziwą popularność zdobyła w 2014 roku, dzięki albumowi„Ignorant Art”. Współpracowała m.in. z Arianą Grande i Britney Spears.

ZOBACZ TAKŻE:

Całkowicie NAGA Iggy Azalea!

Nowa para w show-biznesie – Tyga i Iggy Azalea (ZDJĘCIA)

Iggy Azalea w nietypowy sposób zgubiła 7 kg w 7 dni

Iggy Azalea Iggy Azalea