Anna Lewandowska (29 l.) co pół roku organizuje swój obóz. Tym razem odbędzie się on w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś”. Rozpoczyna się 27. stycznia i potrwa do 3. lutego.

Edyta Pazura ZACHWYCONA obozem Lewandowskiej!

Ania poinformowała o tym, że startują zapisy na Instastory. Minęło dokładnie 14 minut, jak ogłosiła, że miejsca się skończyły.

W ramach obozu uczestnicy biorą udział w treningach prowadzonych nie tylko przez Anię, ale również m.in. Jakuba Głąba czy Artura Żółkiewicza. Dodatkowo organizowane są wykłady z dietetykiem, można skorzystać z masażu, sauny. Zapewnione są trzy zdrowe posiłki dziennie.

Zastanawiacie się, ile kosztuje taki obóz, że chętnych nie zabrakło? Jego cena to 3000 zł. Można było też zapłacić w ratach – 500 złotych opłaty wpisowej bezzwrotnej, 1300 złotych (pierwsza rata) oraz 1200 złotych (druga rata).

Przez ile miesięcy musiałabyś odkładać, żeby jechać na obóz z Chodakowską?

Uważacie, że to wygórowana cena? Z pewnością na obóz z Anią może pozwolić sobie więcej kobiet niż na wyjazd z Ewą Chodakowską

Dzisiaj mam energii za dwóch! 💪🏻✨ Porządny trening zrobiony! Krótki, bo krótki, ale nie liczy się długość tylko jakość! Teraz czas na ZDROWY posiłek 👉🏻 @diet_by_ann Cieszę się, że moją aplikacje oceniacie za najlepszego motywatora do diety ❤️🔝💪🏻pamietajmy, że naszym celem nie powinno być pójście na łatwiznę, dbajmy o swoje zdrowie zawsze i wszędzie. MIŁEJ SOBOTY WOJOWNICZKI I WOJOWNICY💪🏻 🙏🏻 #Hpba #workoutbyann #dietbyann #annalewandowska #healthyplanbyann #foodsbyann Today I have energy for two! 💪🏻✨ The training is done! Short, but its not about quantity its about quality! Now it's time for a HEALTHY meal 👉🏻 @diet_by_ann I'm happy that my app is the best motivator for dieting. ❤️🔝💪🏻 Let's not forget that our goal should be to go easy, and to take care of your health all the time. Have a LOVELY SATURDAY FIGHTERS

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)