Ile lat dalibyście Anecie Kręglickiej? (FOTO)

1-56-R1 1-56-R1

Wiele z pań marzy o tym, żeby nigdy się nie zestarzeć. Są przykłady gwiazd, które już przekroczyły czterdziestkę, a wciąż wyglądają doskonale – Salma Hayek, Pamela Anderson, Jennifer Lopez… Wielu jednak szkodą operacje plastyczne i liczne zabiegi medycyny estetycznej. Ta dama wygląda bardzo naturalnie i, uwaga!, niebawem skończy 50 lat! Mowa o Anecie Kręglickiej.

Nic dziwnego, że Aneta w 1989 roku została Miss Świata. Lata mijają, a ona wciąż promienieje. Piękność rzadko bywa na salonach (jest ulubienicą
Macieja Zienia). Ostatnio pojawiła się w programie Agaty Młynarskiej. Do studia przyszła w białej bluzce i czarnej rozkloszowanej spódnicy. Te nogi, ta twarz i ten błysk w oku…

Kobieta idealna?

&nbsp
Ile lat dalibyście Anecie Kręglickiej? (FOTO)

Ile lat dalibyście Anecie Kręglickiej? (FOTO)

Ile lat dalibyście Anecie Kręglickiej? (FOTO)

   
86 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

non stop wypełnia się kwasem tylko mało, takie sztuczne poprawianie urody to się nie liczy, jest stara i taka będzie

111111111111111111111111111222222221222222221222222223333333333333333333333334444444444444 ja bym jej dała tyle lat

przynajmniej wyglada 100x lepiej niz gorniak

Nie no, bez przesady. 30 lat to ona nie ma 🙂 Po prostu bardzo zadbana 50. No może dałabym jej parę lat mniej.

Bardzo piękna i inteligentna kobieta

Dałabym Jej 33 lata. Specjalnie sobie popatrzyłam i oceniłam przed przeczytaniem artykułu. Matko, jak ona to zrobiła?!

Czy z bliska czy z daleka obiektywnie wyglada bardzo ladnie i mlodo !

Na żywo o wiele piękniejsza , tylko dłonie w jej przypadku zdradzają wiek

Zadbana, ale rycząca 40

rasowa 30tka?! co wy 30tek nie widujecie, czy po prostu macie po 15 lat i myślicie że 30tka to taki starczy wiek? Miałam kiedyś taką znajomą, przekonana ona była, że po 30tce to już pora się szykować do trumny… Po pani Anecie widać że jest okolo 50tki, jest zadbana, elegancko ubrana, ale nie odejmie sobie tym 20lat! Ludzie no…

a prawda jest taka ze starosc widac po szyji 🙂 rece tez zdradzaja wiek

to jest typ kobiety ktora nie ma trzech fald na podbrodku ;)ja mam 58 i wygladam podobnie bo nie mam podbrodka i dluga szyje :))))))

do wszystkich ktorzy napisali ze ta pani wyglada na 30…:) nie wiem ile macie lat… widocznie malo…i nigdy nie widzalyscie 30latki jesli uwazacie ze tak wyglada kobieta 30-letnia… badz jesli jestescie kobietami 30 letnimi i wiecej a wygladacie duzo gorzej od niej to zle o was swiadczy… widocznie jestescie strasznie zaniedbane.. ja dalam tej pani 45..

Dojrzala, ale i tak lepsza od tych wszystkich sztucznych wielkich krowich tylkow.

Max 30 bym jej dała. Szok!

Fantastyczna:) z lozka bym jej niepuscil

koło 40, dobrze wygląda ale nie az tak zeby dawac jej 30

Wyczorchralbym jej zubra…

Jak ona to robi. Też bym chciała na dłużej zatrzymać czas.

wygląda jak rasowa 30

Bez przesady,przecież wyraźnie widać,ze to jest dojarzala kobieta,bardzo zadbana,super zrobiona,ale wieku niestety nie da sie ukryc

30 !!!!!!!!!!!!!!!

No bez przesady Proszę!

Pukalbym jak jehowa do drzwi 🙂

Dałabym jej 33!!! Piekna

Ja bym dala 30 lata,nie wyglada na 50 lat..

Minimum 46

[b]gość, 22-11-14, 18:07 napisał(a):[/b]Szarpalbym jak Reksio kosc Glupi jestes

Slicznie wyglada ekstra babka

Oj baby baby

Piekna od Anij Rubik!

Jest piękna

[b]gość, 22-11-14, 21:00 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-11-14, 16:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-11-14, 14:27 napisał(a):[/b]Ona wyglada na 50 lat? Czy wy wszyscy postradaliscie zmysly, czy po prostu zyjecie karmieni wyphotoshopowanymi zdjeciami plastikowych lalek? Kobirta wyglada na 15 lat mlodsza! Oczywiscie, ze jakies zmarszczki ma, bo zmarszczki pojawiaja sie znacznie wczesniej niz w 50 roku zycia. Uwazam, ze wyglada genialnie. Medycyna estetyczna i cokolwiek jeszcze ta Pani stosuje w jej przypadku daly bardzo dobre rezultaty. Pewnie geny, zdrowa dieta i tryb zycia tez tutaj odgrywaja duza role. Wiele bym dala zeby w wieku 40-45 lat wygladac jak ona teraz!Wybacz, ale mam 36 lat i gdybyś zobaczyła mnie i zestawiła z panią Anetą nie miałabyś najmniejszych wątpliwości, która osoba jest starsza, a która młodsza. Pani Aneta z całą pewnością jest kobietą atrakcyjną, zadbaną, zgrabną, ale w żadnym razie nie mogłaby konkurować z atrakcyjną i zadbaną oraz zgrabną kobietą 15 lat młodszą, bo różnicę wieku widać od razu i nie tylko z bliska bo i z daleka.[/quote]też mam 36 lat i też wyglądam młodo. moja równolatka, koleżanka z pracy, nie wiedząc ile mam lat powiedziała mi “przecież ty jesteś młodziutka”. Kręglicka spokojnie mogłaby konkurowac z niejedną 36 latką, choćby z tą moją koleżanką.[/quote]Przeczytaj raz jeszcze poprzedni post. Tam jest wyraźnie napisane, że z atrakcyjną i zadbaną 36-latką Aneta Kręglicka nie miałaby szans, bo co tu porównywać zapuszczoną 35-latkę do byłej Miss World? Mowa jest o osobach, które wyglądają dobrze mając 36 lat, bo pomyśl czy w zestawieniu z taką Adriana Limą ktokolwiek miałby wątpliwości która z kobiet jest młodsza i o ile? Nawet zestawiając Kręglicką z taką raptem 4 lata młodszą Jennifer Aniston od razu widać która jest młodsza a która starsza, prawda?

Mam znajomego ktory sie smial ze on ma lepiej bo faceci sie wolno starzeja a ja jestem kobieta i zaraz moja “data waznosci sie skonczy”. 15 lat po tym zdarzeniu kolega wyglada 20 lat starzej bo sie roztyl. Niestety zaliczyl zawal. Kiedys przewidywal ze w tym wieku to on bedzie tylko randkowal z 20tkami – a prawda jest taka ze jest sam i nikt nie chce z nim randkowac nawet te “stare” kobiety czyli kobiety w jego wieku. To ze faceci tak czesto mysla jacy to sa wartosciowi do konca zycia jak to beda plodzic dzieci po 60tce to tylko dowod ich glupoty i krotkowzrocznosci.Ale jak kobieta pisze w necie ze inne kobiety sa “ekstra” tylko do 30tki to tak jak siebie sama kopnac w dupe. Radze sie zastanowic i nie pisac bez sensu bo to niepotrzebne nieprawdziwe bzdury. Jedrna skora to kwestia genow. Kreglicka ma dobre geny i wyglada swietnie niezaleznie od wieku. KAZDA kobieta chcialaby [podobnie wygladac. To ze moze nie kazda ma takie geny … nie znaczy ze ktorakolwiek kobieta jest przez to mniej “esktra” czy mnien wartosciowa.Nie-ekstra jest tylko glupota chamstwo i analfabetyzm.

[b]gość, 22-11-14, 16:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-11-14, 14:27 napisał(a):[/b]Ona wyglada na 50 lat? Czy wy wszyscy postradaliscie zmysly, czy po prostu zyjecie karmieni wyphotoshopowanymi zdjeciami plastikowych lalek? Kobirta wyglada na 15 lat mlodsza! Oczywiscie, ze jakies zmarszczki ma, bo zmarszczki pojawiaja sie znacznie wczesniej niz w 50 roku zycia. Uwazam, ze wyglada genialnie. Medycyna estetyczna i cokolwiek jeszcze ta Pani stosuje w jej przypadku daly bardzo dobre rezultaty. Pewnie geny, zdrowa dieta i tryb zycia tez tutaj odgrywaja duza role. Wiele bym dala zeby w wieku 40-45 lat wygladac jak ona teraz!Wybacz, ale mam 36 lat i gdybyś zobaczyła mnie i zestawiła z panią Anetą nie miałabyś najmniejszych wątpliwości, która osoba jest starsza, a która młodsza. Pani Aneta z całą pewnością jest kobietą atrakcyjną, zadbaną, zgrabną, ale w żadnym razie nie mogłaby konkurować z atrakcyjną i zadbaną oraz zgrabną kobietą 15 lat młodszą, bo różnicę wieku widać od razu i nie tylko z bliska bo i z daleka.[/quote]też mam 36 lat i też wyglądam młodo. moja równolatka, koleżanka z pracy, nie wiedząc ile mam lat powiedziała mi “przecież ty jesteś młodziutka”. Kręglicka spokojnie mogłaby konkurowac z niejedną 36 latką, choćby z tą moją koleżanką.

Aneta zawsze byla zajebista!!!

Aneta jest inteligentna ma klase i urode dlatego zakasuje niejedna 30-le!

Jak na swój wiek wygláda mlodo. Tego jej nie mozecie odmowic. Nie oszukujcie sie, ze na ulicach pelno jest mlodziej wygladajacych 50-latek. Wiekszosc waszych matek w tym wieku wyglada starzej. Leczycie kompleksy tutaj jak banda niesmialych nastolatkow. Myslicie, ze tego nie widac? Capicie qrva kompleksami jak swiezo ukrecone gowno.

[b]gość, 22-11-14, 13:03 napisał(a):[/b]Jak wino im starsza, tym lepsza Co za banał! Im starsze wino, tym bardziej octem capi!

[b]gość, 22-11-14, 16:54 napisał(a):[/b]ona wygląda trochę jak ta aktorka Robin WrightPodobna 🙂

[b]gość, 22-11-14, 18:10 napisał(a):[/b]BzykalbymTrupojebca? W Polsce to jest karalne!

[b]gość, 22-11-14, 19:26 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-11-14, 15:08 napisał(a):[/b]przecież ona wygląda jak 30 tkaZ tyłu i po ciemku![/quote]Przecież mlodo wygląda, jest ok

[b]gość, 22-11-14, 15:08 napisał(a):[/b]przecież ona wygląda jak 30 tkaZ tyłu i po ciemku!

Kręglica, ładna?. Zadbana, to tak. Natomiast w realu jako człowiek, kobieta niestety odstrasza sposobem bycia.

Bzykalbym

Ale purchawy zazdrosnice tu pisza…. Same kurna miss… A prawda jest taka ze to Kreglicka byla Miss Swiata .

I tak wyglada sexy kobieta a nie jak dzisiejsze pasztety 20 letnie z grubymi murzynskimi dupami 🙂

Szarpalbym jak Reksio kosc

[b]gość, 22-11-14, 17:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-11-14, 17:00 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-11-14, 16:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-11-14, 14:27 napisał(a):[/b]Ona wyglada na 50 lat? Czy wy wszyscy postradaliscie zmysly, czy po prostu zyjecie karmieni wyphotoshopowanymi zdjeciami plastikowych lalek? Kobirta wyglada na 15 lat mlodsza! Oczywiscie, ze jakies zmarszczki ma, bo zmarszczki pojawiaja sie znacznie wczesniej niz w 50 roku zycia. Uwazam, ze wyglada genialnie. Medycyna estetyczna i cokolwiek jeszcze ta Pani stosuje w jej przypadku daly bardzo dobre rezultaty. Pewnie geny, zdrowa dieta i tryb zycia tez tutaj odgrywaja duza role. Wiele bym dala zeby w wieku 40-45 lat wygladac jak ona teraz!Wybacz, ale mam 36 lat i gdybyś zobaczyła mnie i zestawiła z panią Anetą nie miałabyś najmniejszych wątpliwości, która osoba jest starsza, a która młodsza. Pani Aneta z całą pewnością jest kobietą atrakcyjną, zadbaną, zgrabną, ale w żadnym razie nie mogłaby konkurować z atrakcyjną i zadbaną oraz zgrabną kobietą 15 lat młodszą, bo różnicę wieku widać od razu i nie tylko z bliska bo i z daleka.[/quote]Jezu, a kto ci powiedzial, ze ona chce konkurowac z kobieta w twoim wieku? Ona chce prawdopodobnie wygladac na zadbana 40-letnia kobiete. A ze mna tez bys chciala konkurowac? Mam 28 a wygladam na 20. Tak mozemy sie licytowac do usranej smierci. Dla mnie to strata czasu, ale jezeli tobie pomaga to walce z wlasnym niskim poczuciem wartosci to sluze pomoca.[/quote]Czytanie ze zrozumieniem się kłania…[/quote]A rzeczywiscie, przelecialam tekst ‘na chybcika’ i zrobilam z siebie glupka. Zwracam honor kolezance! Buziak.

Życie poświęciła dbaniu o urodę której ja nie widze