Ile trzeba zapłacić, żeby mieć na pokazie mody Rihannę?
Gwiazdy w pierwszym rzędzie na pokazie mody to nobilitacja dla projektanta i szybka promocja jego kolekcji. Media błyskawicznie podchwytują fotki z takiej imprezy i robią pokazowi oraz jego twórcom wspaniałą reklamę.
Nic więc dziwnego, że projektanci i domy mody proponują atrakcyjne stawki dla gwiazd, które zasilą ich “front row” na pokazie.
The Sun podaje, że największe gwiazdy – fashionistki, takie jak Rihanna czy Beyonce “kasują” za pojawienie się na imprezie około 100 tysięcy dolarów. Dodatkowo mogą oczywiście liczyć na darmowe ubrania z nowych kolekcji.
Ciekawe, ile polskie celebrytki dostają od polskich projektantów za reklamowanie ich pokazów?



[b]gość, 23-05-14, 17:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-05-14, 15:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-05-14, 11:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-05-14, 09:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-05-14, 08:46 napisał(a):[/b]Steczkowska od Paprockiego dostala 5,000zl a Gorniak bierze 8-10,000. Pracuje od lat z nimi to wiemno i nie powinny dostać więcej, bo ryjanę zna jednak cały świat, a te dwie powyższe to nawet niektórzy w Polsce nie.[/quote]Tyle, że Steczkowska i Górniak, w przeciwieństwie do Rihanny, PORTAFIĄ ŚPIEWAĆ i są Artystkami a nie produktami. Ale wiadomo – nie płaci się za talent, tylko za rozpoznawalność.[/quote]Czy one umią śpiewać, to pojęcie względne 😉 Co nie powiesz i tak Rihanna jest bardziej ceniona od nich i tu sie nawet nie ma co dziwić,i w temacie mody i muzyki.[/quote]Ile masz lat dziewczynko? 😉 Gdyby Steczkowska czy Gorniak były Amerykankami, to moge sie zalozyc, ze mialyby status divy jak Mariah Carey czy Whitney. Rihanna nigdy nie bedzie diva. A ceniona jest tylko wsrod smarkaczy, bo zbyt wielkiego talentu to ona nie ma, poza tym jest produktem ktory ma sie dobrze sprzedac. Artyzmu w tym wiec byc nie musi. Wypisujac takie bzdety, pokazujesz tylko swoja ignorancje. Biebera tez uwazasz za ikone muzyki? Haha.[/quote]Akurat w stanach tez są osoby, które potrafią śpiewać i… I szanse maja malutkie. Nie liczy sie odtwórca, tylko przebój (a steczkowska i Górniak zaczynAly od tego samego artysty, który pisał teksty i muzykę, która mogły odtwarzać). Co do bobera – śpiewać potrafi (wybił sie wrzucajac covery na yt). Ale muzyki już nie napisze, tak samo jak gorniakowa.
[b]gość, 23-05-14, 15:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-05-14, 11:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-05-14, 09:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-05-14, 08:46 napisał(a):[/b]Steczkowska od Paprockiego dostala 5,000zl a Gorniak bierze 8-10,000. Pracuje od lat z nimi to wiemno i nie powinny dostać więcej, bo ryjanę zna jednak cały świat, a te dwie powyższe to nawet niektórzy w Polsce nie.[/quote]Tyle, że Steczkowska i Górniak, w przeciwieństwie do Rihanny, PORTAFIĄ ŚPIEWAĆ i są Artystkami a nie produktami. Ale wiadomo – nie płaci się za talent, tylko za rozpoznawalność.[/quote]Czy one umią śpiewać, to pojęcie względne 😉 Co nie powiesz i tak Rihanna jest bardziej ceniona od nich i tu sie nawet nie ma co dziwić,i w temacie mody i muzyki.[/quote]Ile masz lat dziewczynko? 😉 Gdyby Steczkowska czy Gorniak były Amerykankami, to moge sie zalozyc, ze mialyby status divy jak Mariah Carey czy Whitney. Rihanna nigdy nie bedzie diva. A ceniona jest tylko wsrod smarkaczy, bo zbyt wielkiego talentu to ona nie ma, poza tym jest produktem ktory ma sie dobrze sprzedac. Artyzmu w tym wiec byc nie musi. Wypisujac takie bzdety, pokazujesz tylko swoja ignorancje. Biebera tez uwazasz za ikone muzyki? Haha.
[b]gość, 23-05-14, 12:02 napisał(a):[/b]dwie bambusiaryCo za rasizm…A z resztą, powyzywaj sobie chociaż tutaj żeby dać upust zazrości
no bez przesady jedna przyjdzie naćpana a drua karze wszystkie jej brzydkie zdjecia retuszowac i usuwac. haha ja bym grosza im nie zaplacila. wstydzilyby sie brac kase
dwie bambusiary
[b]gość, 23-05-14, 11:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-05-14, 09:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-05-14, 08:46 napisał(a):[/b]Steczkowska od Paprockiego dostala 5,000zl a Gorniak bierze 8-10,000. Pracuje od lat z nimi to wiemno i nie powinny dostać więcej, bo ryjanę zna jednak cały świat, a te dwie powyższe to nawet niektórzy w Polsce nie.[/quote]Tyle, że Steczkowska i Górniak, w przeciwieństwie do Rihanny, PORTAFIĄ ŚPIEWAĆ i są Artystkami a nie produktami. Ale wiadomo – nie płaci się za talent, tylko za rozpoznawalność.[/quote]Czy one umią śpiewać, to pojęcie względne 😉 Co nie powiesz i tak Rihanna jest bardziej ceniona od nich i tu sie nawet nie ma co dziwić,i w temacie mody i muzyki.
Dobrze niech trzepia kase ktos musi 🙂
nie dosc ze zarabiaja tyle kasy to jeszcze im sie gratisowych ciuchow zachciewa! wstyd!
one są tak bogate, że my zwykli ludzie nawet sobie tego nie możemy wyobrazić
mogliby jej( Ruhance ) zapłacić żeby nie wychodziła z domu….
[b]gość, 23-05-14, 08:46 napisał(a):[/b]Steczkowska od Paprockiego dostala 5,000zl a Gorniak bierze 8-10,000. Pracuje od lat z nimi to wiemno i nie powinny dostać więcej, bo ryjanę zna jednak cały świat, a te dwie powyższe to nawet niektórzy w Polsce nie.
jak będzie dobry ogier to Rihanna przyjdzie za darmo
Steczkowska od Paprockiego dostala 5,000zl a Gorniak bierze 8-10,000. Pracuje od lat z nimi to wiem
[b]gość, 23-05-14, 09:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-05-14, 08:46 napisał(a):[/b]Steczkowska od Paprockiego dostala 5,000zl a Gorniak bierze 8-10,000. Pracuje od lat z nimi to wiemno i nie powinny dostać więcej, bo ryjanę zna jednak cały świat, a te dwie powyższe to nawet niektórzy w Polsce nie.[/quote]Tyle, że Steczkowska i Górniak, w przeciwieństwie do Rihanny, PORTAFIĄ ŚPIEWAĆ i są Artystkami a nie produktami. Ale wiadomo – nie płaci się za talent, tylko za rozpoznawalność.
polskie dostaja dyche