Telewizyjne show „Rolnik szuka żony” doczekało się już 6 edycji a przygotowania do kolejnego sezonu są w trakcie. Program pomógł wielu parom w odnalezieniu prawdziwego uczucia – niektórzy z uczestników są już po ślubie, a inni snują poważne plany na przyszłość. Jedna z ulubionych par widzów – Ilona i Adrian zdawali się idealnie do siebie pasować a plotkuje się o ich rozstaniu. Zabrali głos w tej sprawie.

Ilona z „Rolnik szuka żony” pokazała, jak wygląda bez warstwy makijażu i sztucznych rzęs

Ilona i Adrian z „Rolnik szuka żony” rozstali się?

Ilona i Adrian spotykają się od ponad roku i nic nie wskazywało na to, by ich związek miał się rozpaść. W sieci pojawiły się plotki, które mówią, że ich związek dobiegł końca. Para wcześniej chętnie publikowała na Instagramie wspólne fotki – tak teraz przestali dodawać zdjęcia ze sobą. Spostrzegawczy fani natychmiast zaczęli myśleć, że ich związek mógł dobiec końca.

Co słychać u Ilony i Adriana z „Rolnik szuka żony”? Przed nimi poważne zmiany

Ilona i Adrian dementują plotki na temat związku:

Ilona i Adrian postanowili zabrać głos w tej sprawie. Na facebookowym profilu „Rolnik szuka żony” pojawiło się ich wspólne zdjęcie – na którym Ilona całuje Adriana – para dodała również opis, z którego jasno wynika, że plotki są tylko plotkami. Ich związek ma się dobrze i w dalszym ciągu (ku uciesze fanów) są razem.

W nawiązaniu do fantastycznych artykułów w prasie kolorowej uprzejmie informujemy, że pogłoski o końcu naszego związku są nie tyle mocno przesadzone, co zupełnie nieprawdziwe. Pozdrawiamy serdecznie. Ilona i Adrian (wciąż razem)

https://www.instagram.com/p/B9mHRNcF5gp/

„Rolnik szuka żony” – zwiastun nowej edycji! Tego jeszcze NIE BYŁO w show!

Internauci nie ukrywali zadowolenia – w komentarzach pisali, że Ilona i Adrian są ich ulubioną parą z programu i życzą im jak najlepiej.

Super, moja ulubiona para.

Trzymajcie się razem. Nie przejmujcie się plotkami.

Fajna para i tacy naturalni, nikogo nie udają. Oboje mają serce do zwierząt.

Życzę Wam szczęścia i trzymam za Was kciuki – czytamy.

Adrian jakiś czas temu snuł poważne plany na wspólną przyszłość – chciał, by Ilona się do niego wprowadziła z uwagi na dzielącą ich odległość. Wszystko wskazuje na to, że ich relacja robi się coraz poważniejsza.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Pamiętacie Agatę z „Rolnik szuka żony 6”? Jest nie do poznania – postawiła na totalną metamorfozę

„Rolnik szuka żony”. To oni będą szukać miłości w nowej edycji

Nie żyje mama Marleny z „Rolnik szuka żony”!