Program „Rolnik szuka żony” pomógł wielu parom znaleźć prawdziwą miłość. W najnowszej, szóstej edycji, jedną z ulubionych par była Ilona z Adrianem. Rolnik na początku wydawał się bardzo ostrożny w kontaktach z kobietą, jednak w miarę upływu czasu zaczął się oswajać z myślą, że mógłby być z nią w związku. Teraz para jest zakochana jak nigdy. Zarówno rolnik jak i Ilona publikują romantyczne zdjęcia na swoich Instagramach. Kurzeja tym razem zaskoczyła fanów swoim wyglądem. Co się zmieniło? Sprawdźcie sami.

Seweryn z Rolnik szuka żony 6 pokazał zdjęcie z ukochaną. Nowa dziewczyna przypomina Marlenkę?

Ilona Kurzeja – jak wygląda bez makijażu?

Ilona w programie dała się poznać jako kobieta zadbana i zawsze wyglądająca schludnie. Dziewczyna rolnika kojarzona była z perfekcyjnie wykonanym makijażem. Zawsze miała zrobione paznokcie i przedłużone rzęsy. Tym razem postanowiła pokazać się w całkowicie odmiennej wersji. Ilona dodała zdjęcie, na którym pozuje z ukochanym koniem. Kobieta tego dnia nie miała na sobie mocnego makijażu,  i wyglądała kompletnie inaczej.

Dzień dobry ze stajni! Trochę tu zimno – podpisała zdjęcie Ilona

Fani w komentarzach nie mogli wyjść z podziwu, jak inaczej wygląda Ilona w wersji naturalnej. Większość zgodnie napisała, że dziewczyna rolnika wygląda zdecydowanie lepiej w delikatniejszej wersji.

Pani Ilonko, z rzęsami nie było źle, ale jest Pani NATURALNIE piękną kobietą i z tym, co dała natura, wygląda pani zjawiskowo! Do tego bardzo zgrabna dziewczęca figurka!

Jesteś piękna i o wiele ładniej wyglądasz bez sztucznych rzęs

Pięknie pani wygląda, dużo szczęścia wam życzę

O matko, zdecydowanie lepiej bez wachlarza rzęs, masz piękne oczy  – pisali w sekcji komentarzy obserwatorzy Ilony

Naturalna Ilona bez makijażu:

A Wy jak uważacie, ładniej wygląda z makijażem czy bez?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ania i Kuba z Rolnik szuka żony spędzili wspólny weekend z synem kobiety – Jasiem. Ich znajomość kwitnie!

Zaskakujący finał Rolnik szuka żony; Panowie skonfrontowali się z kandydatkami!

Niespodziewany zwrot akcji w Rolnik szuka żony! Marlenie puściły nerwy