Program „Rolnik szuka żony” pomógł wielu parom odnaleźć prawdziwą miłość. Za nami 6 edycja show, a my przypominamy, co słychać u Ilony Kurzeji i Adriana Berkowicza. Wszystko wskazuje na to, że niedługo im życie zmieni się o 180 stopni.

Ilona z „Rolnik szuka żony” pokazała, jak wygląda bez warstwy makijażu i sztucznych rzęs

Ilona i Adrian z „Rolnik szuka żony” mają poważne plany wobec siebie

Program „Rolnik szuka żony” dawno się zakończył, ale niektóre z par przetrwały próbę czasu i spotykają się w dalszym ciągu. Jedną z takich par jest Adrian i Ilona. Mężczyzna w programie dał się poznać jako osoba skromna, wrażliwa i przede wszystkim o otwartym sercu. To musiało zaimponować Ilonie, która randkuje z Adrianem już od prawie roku!

Seweryn, Adrian, Sławomir i Kuba z Rolnik szuka żony w świątecznym odcinku show (ZDJĘCIA)

Para niestety, ale musiała pogodzić się z dzielącą ich odległością, a ponad 300 kilometrów to nie jest mało. Adrian za każdym razem, gdy chce odwiedzić Ilonę – musi szukać dla siebie zastępstwa. Prowadzenie gospodarstwa wbrew pozorom jest bardzo ciężkim zadaniem, dodatkowo cały czas na uwadze należy mieć dobro zwierząt, których nie zostawi samych sobie.

Takie widywanie dla każdego z nich jest problematyczne, Ilona mieszka w Wałbrzychu gdzie prowadzi własne solarium a wolny czas spędza na opiece nad końmi i uroczym pieskim rasy jack russell terrier. Adrian oprócz prowadzenia gospodarstwa zajmuje się fotografią okolicznościową. Mimo tak wielu obowiązków mężczyźnie i tak doskwiera samotność.

Osoba z bliskiego otocznia pary zdradziła w rozmowie z „Rewią”, że Adrian i Ilona zaczęli na poważnie rozmawiać o wspólnych planach na przyszłość i zamieszkaniu razem. To pokazuje, że oboje myślą o sobie poważnie a związek na odległość pewnie miał sprawdzić ich zaangażowanie.

Adrian namawiał Ilonę do tego, by zatrudniła kogoś w solarium i przeniosła się do niego. Ma już dość samotności. Na zachętę kupił jej dwa konie i jest gotów przywieźć tu także te, które Ilona trzyma w Wałbrzychu – zdradziła osoba z bliskiego otoczenia pary

Przez pandemię koronawirusa Ilona była zmuszona zamknąć solarium. Wygląda na to, że zmiany w ich życiu pojawią się szybciej niż się spodziewali.

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Nie żyje mama Marleny z „Rolnik szuka żony”!

Heidi Klum ujawniła wyniki na obecność koronawirusa

Krystyna Kamińska z Rolnik szuka żony wzięła ślub z UKOCHANĄ