Sandra Kubicka czeka na swoje pierwsze długo wyczekiwane dziecko. W grudniu w święta Bożego Narodzenia z wielką radością powiadomił fanów, że jest w ciąży. Modelka przez wiele lat chorowała na PCOS i wiele razy powtarzała, że być może nigdy nie zostanie mamą.

Sandra Kubicka i Alek Baron już wtedy dawali znaki, że spodziewają się dziecka

Sandra Kubicka spodziewa się dziecka

Odkąd Sandra Kubicka poinformowała fanów, że jest w ciąży, niemal codziennie pokazuje swoje ciążowe kształty, mówi jak się czuje i jak idą przygotowania do macierzyństwa. Niemal od pierwszych chwil internauci zaczęli pouczać gwiazdę w wielu kwestach, na co Sandra reagowała złością.

Sandra Kubicka powraca do modelingu? W tym celu wybrała się na Teneryfę!

Teraz znów Sandra Kubicka jest pod ostrzałem internautów. Ostatnio opublikowała, jak się okazało mało zabawne nagranie, na którym „płacze” ze swojej obecnej sylwetki i porównuje się do siebie sprzed ciąży. Jak można się domyślać, film miał być w celach humorystycznych, ale niezbyt rozśmieszył internautów.

Niedzielka z dystansem – napisała modelka.

Wielu obserwatorów stwierdziło, że to dość nieśmieszny żart patrząc na to, ile lat Sandra Kubicka starała się o dziecko:

  • „Ktoś kto tyle walczył o dziecko, publikuje takie rzeczy….. nawet dla żartów, to jest poniżej krytyki, ale niestety celebryci często nie rozumieją takich spraw. Ciążowe kateringi, kontrakty na promowanie dziecięcych marek, poród tylko cc w prywatnej klinice… Nie pisze tu by sobie nie ułatwiać, bo trzeba, ale umówmy się prawdziwe macierzyństwo to nie Instagram”, 
  • „Ale to nie jest TLUSZCZ tylko DZIECKO:/”,
  • „Dla mnie to nie jest zabawne a żenujące…Serio jestem w szoku…Byłam pewna, że przez te wieloletnie starania o dziecko zupełnie inaczej podejdzie do tematu ciąży…Ale niech robi co uważa …Tylko myślę, że to bawi mniej osób niż się jej wydawało…Jeżeli mogę doradzić to doradziłabym spokój, wyciszenie i zbieranie informacji które będzie mogła wykorzystać w opiece nad dzidziusiem….”,
  • „Chyba pani nie dorosła do tej roli”,
  • „Nawet jako żart, to jest bardzo głupie starać się tyle o dziecko, a potem głupie filmiki wstawiać”

Zapłakana Sandra Kubicka pokazała film z USG! „Miałam w sobie jakiś dziwny niepokój.”

Natomiast także wielu internautów stanęło w obronie celebrytki. Inne kobiety zaapelowały do pozostałych kobiet, aby mieć większy dystans do życia:

  • „Weszłam w komentarze z nadzieją, że zaskoczę się pozytywnie, ale jednak mentalność smutnych Polaków przeważyła. Jako kobieta po jednej bardzo ciężko przeżytej stracie ciąży, a później kolejnej ciąży ciężkiej do przetrwania i traumatycznym porodzie powiem tyle, ze dalej bawi mnie ta rolka”,
  • „Wypowiem się, jako osoba z PCOS, która też długo starała się o ciążę i dziecko: mnie śmieszy!”,
  • „Czytam komentarze i leje. Laski ogarnijcie się, nie wiem, jedźcie na wakacje albo zacznijcie brać hormony. Jessica”.
Sandra Kubicka świętuje 29 urodziny 

Sandra Kubicka świętuje 29 urodziny

IG: sandrakubicka

Sandra Kubicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA