Sandra Kubicka przez długi czas nie miała szczęścia w miłości. Modelka była kilkukrotnie zaręczona, jednak jej związki nie przetrwały próby czasu. W 2019 roku rozstała się z Cedrikiem Gervaisem, z którym planowała ślub, a w 2020 roku rozpadł się jej medialny związek z Kaio Alevesem.

Sandra Kubicka w końcu zdradziła, co z zaręczynami z Baronem! „Już jesteśmy na tym etapie”

Sandra Kubicka jest w ciąży

Jednak po złamanym sercu znalazła ukojenie u boku muzyka z „Afromental” Aleksandra Barona. Na początku nikt nie dawał im szans, ale para jest nadal razem. Co więcej, w połowie grudnia poinformowali o zaręczynach. Sandra opublikowała nagranie, na którym ukochany klęknął przed nią i zapytał o zostanie jego żoną. Do zaręczyn doszło w Dubaju, gdzie para wybrała się wypocząć w ramach 40. urodzin Alka.

Sandra Kubicka się ZARĘCZYŁA! Pokazała wideo z oświadczyn i pierścionek

Teraz Kubicka przyszła do fanów z kolejną nowiną. Dziś, w drugi dzień świąt ogłosiła, że spodziewa się długo wyczekiwanego dziecka pokazując ciążowe krągłości. Jednak to nie wszystka, celebrytka nie czekała nawet z poinformowanie o płci dziecka.

Sandra Kubicka wspomina początki związku z Baronem! „Wstydziliśmy się mówić głośno o swoich uczuciach”

Okazuje się, że Sandra Kubicka i Aleksander Baron spodziewają się chłopca:

Moje największe marzenie właśnie się spełnia i to dzięki Tobie @alekbaron. Czekamy na Ciebie Synku.  #BestChristmasGift – napisała Kubicka.

Sandra Kubicka jest w ciąży Fot. Instagram

Warszawa, 26.09.23 Nagranie programu Rytmy Dwojki TVP

Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Baron, Sandra Kubicka, fot. Piętka Mieszko/AKPA