Fit Lovers w Ameryka Express

Jednymi z uczestników programu Ameryka ExpressMateusz Janusz i Pamela Stefanowicz, czyli duet Fit Lovers. Są oni parą znanych youtuberów, którzy prowadzą kanał o tematyce lifestyle’owej i zdrowego trybu życia. Zarówno na swoich filmach, jak i profilu na Instagramie, wydają się być idealną, zgodną parą.

Fit Loversi tłumaczą się z dramy w Ameryka Express. „Inaczej się nie dało!”

Mateusz z Fit Lovers krytykowany przez fanów

Czy program Ameryka Express obnażył prawdę o ich związku? To już kolejny raz, gdy fani krytykują zachowanie Mateusza. Twierdzą, że nie szanuje swojej partnerki, jest toksyczny i zaborczy.

W ostatnim odcinku uczestnicy wcielali się w archeologów. Pamela była nawigatorem, a Mateusz miał odnaleźć totem w stosach piasku. Kiedy sobie nie radziła, on denerwował się. Rzucał komentarze typu:

To jest kolejna bezsensowna informacja, Pamela.

Pamela i Mateusz z Fit Lovers zdradzają SEKRET swojego związku

Na Facebooku programu pojawiają się posty widzów:

On jest mega toksyczny. Rozumiem, że dziewczyna jest zakochana ale on traktuje ją fatalnie. Stres nie jest wyjaśnieniem bo wtedy właśnie widać jaki ktoś jest.

To było takie słodkie jak ona stała tak bezmyślnie, a on tam kipiał ze złości.

Mateo to ma chyba siano w głowie, najpierw sytuacja w autokarze, teraz poniżanie nawigatorki. To furiat, tylko nieźle się maskuje. Jego słoma z butów aż razi w oczy.

Pamela ty się dobrze zastanów czy on to taki ideał.

Wiemy JAK poznali się Pamela i Mateusz! Kim właściwie jest duet Fit Lovers?

Ktoś zwrócił też uwagę na ich Instagramie:

Oglądałam wczoraj Amerykę Expresss i… wydaje mi się, że przez ten program niektórzy mogą zmienić o was zdanie. Intuicyjnie wyczuwam, że ten program wam nie posłużył. Wczoraj brak porozumienia, Gesslerowa hit, siła, spryt itd. Gessler z Sałatą jak TIM ale taki mega. A Wy.. Ciężko to komentować, ale Mateusz tłumaczy się ze swoich słabości (gorsze dni itd.) wczoraj masakra z tymi wykopami „pustynnymi”, zauważyłam, że Pamela do Mateusza wycisnęła jakieś tam „Kocham cię” a on, że szkoda czasu na pogadanki. Coś w tym wszystkim nie gra. Brak porozumienia to jest widoczna sprawa.

Myślicie, że w ich związku naprawdę coś nie gra?