Magdalena Stępień to polska modelka. Od dłuższego czasu skupia na sobie wzrok wielu fanów. Jej media społecznościowe obserwuje ponad 255 tysięcy osób. W lipcu ubiegłego roku influencerka przeżyła ogromną tragedię. Straciła swojego syna Oliwiera, który zmarł po długiej walce z nowotworem wątroby.

Magdalena Stępień usunęła wszystko z Instagrama. Znowu znika?

Internauci zachwycają się zimowym lookiem Magdy Stępień!

Modelka bardzo przeżyła śmierć swojego dziecka i na długi czas zniknęła z przestrzeni mediów społecznościowych. Po pewnym czasie opowiedziała o swojej stracie i pokazywała, jak powoli staje na nogi. Proces ten utrudniali jej internauci, którzy wytykali jej nierozliczone zbiórki na leczenie Oliwiera, a w internecie pojawiały się liczne oskarżenia wobec modelki.

Magdalena Stępień ma DOŚĆ! Pokazała fakturę za leczenie Oliwiera i grozi policją

Później krążyły plotki, jakoby celebrytka miała spotykać się z Marcinem Hakielem. Szybko jednak okazało się, że to nieprawda. Tancerz niedługo po tym, jak doszukiwano się związku pomiędzy nim a Magdą, przedstawił mediom swoją partnerkę.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień ROZSTALI się?

Teraz Magdalena Stępień prężnie działa w mediach społecznościowych. Celebrytka dużo podróżuje i korzysta z życia jak najlepiej może. Modelka wstawiła na swój profil zdjęcie w zimowym outficie. Miała na sobie beżową czapkę oraz futerko w tym samym kolorze. Niby zwykła stylizacja, jednak fani influencerki wpadli w zachwyt.

  • Bosko wyglądasz!
  • Cudna😍jak zawsze❤️
  • Wooooow, cudo! 👌🏼🔥
  • Gotowa na zimę 🔥😍
  • Piękna, uroczo wyglądasz 😍
  • Uwielbiam Pani uśmiech❤️‼️ – komentują obserwatorzy

Magdalena Stępień, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Magdalena Stępień, Marcin Hakiel, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Ewelina Taraszkiewicz, Magdalena Stępień, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Magdalena Stępień, fot. Kurnikowski/AKPA

Magdalena Stępień, fot. Podlewski/AKPA