29 marca 2021 r. odbyło się jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń w świecie polskiej mody. Jednym z jego uczestników był Piotr Czaykowski należący do absolutnej czołówki polskiego modelingu. Z pewnością znają go m.in. widzowie programu „Azja Express” emitowanego w telewizji TVN.

Pokaz Modivo x eobuwie.pl Supervision Fashion Show zaprezentował najnowszą kolekcję powstałą we współpracy marek Modivo i eobuwie.pl. Zapis tego wydarzenia wciąż możecie obejrzeć na oficjalnej stronie projektu.

Piotr Czaykowski

Piotr Czaykowski

Piotr Czaykowski – wywiad ze znanym polskim modelem

Piotr Czaykowski (@piotrczaykowski) w modelingu działa od wielu lat. Na swoim koncie ma współpracę z największymi światowymi markami, jest też właścicielem agencji modelek i modeli. Uważa się go również za jednego z najprzystojniejszych Polaków. W wywiadzie udzielonym specjalnie dla Kozaczka zapytaliśmy Piotra o jego podejście do mody i własnego stylu, a także o najmocniejsze jego zdaniem punkty pokazu Modivo x eobuwie.pl Supervision Fashion Show.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z modelingiem?

Klasycznym przypadkiem. Poszedłem z kolegą, współpracującym z jedną agencją do ich biura. Tam zauważył mnie jeden z agentów i zaproponował kontrakt.

Jaki jest Twój ulubiony styl w modzie?

Bardzo lubię połączenie elegancji z codziennością. Zdecydowanie jestem bardziej klasyczny, niż awangardowy.

Czy w dobie pandemii starasz się mimo wszystko wyglądać dobrze również w domu, na co dzień?

Uważam, że stałem się mistrzem stylizacji outfitów dresowych! (śmiech) Podstawy muszą być zachowane: prysznic, pielęgnacja, stylizacja włosów. Jednak w stylizacjach zdecydowanie króluje teraz wygoda.

Jakie trendy w modzie na 2021 rok przykuły Twoją szczególną uwagę?

Uwielbiam retro i oversize!

Jakie elementy najnowszej, wspólnej kolekcji Modivo i eobuwie najbardziej Ci się spodobały?

Jasne, stonowane kolory oraz codzienny wymiar stylizacji.

Modivo x eobuwie Supervision Fashion Show był wyjątkowym pokazem, bo odbył się wyłącznie online, bez udziału publiczności. Czy odczułeś różnicę?

Idąc w pokazie, ta różnica nie byla aż tak odczuwalna. Jednak uważam, że efekt, który nagrano z wielu kamer, był znacznie lepszy, niż w klasycznym pokazie.

Masz jakąś ulubioną markę?

Armani, Polo Ralph Lauren i Calvin Klein.

 

Artykuł sponsorowany