Kasia Tusk zdradziła na swoim Instagramie, jakie buty lubi nosić na specjalne okazje. To niezwykle modne, skórzane klapki na obcasie z najnowszej kolekcji marki Kazar, zaprojektowanej wspólnie z Kasią Sokołowską.

W ten weekend Kasia Tusk napisała na swoim instagramowym profilu pod fotografią przedstawiającą jej nowe buty na wiosnę 2021:

„Dzisiaj w kaloszach sprzątamy ogród. Na specjalne okazje wolę jednak te ze zdjęcia”.

Wyróżnia je niezwykle popularny w tym sezonie, charakterystyczny kwadratowy nosek, czyli trend, który powrócił do świata mody w wielkim stylu, rozkochując w sobie największe modowe autorytety. Ich dziesięciocentymetrowy obcas o finezyjnym kształcie subtelnie poszerza się ku dołowi, dzięki czemu buty są bardziej stabilne, a przede wszystkim wygodne! Nadrukowany pod piętą uroczy motyw pudelka to nawiązanie miłości Kasi Sokołowskiej do ulubionej rasy i jej suczki Helenki. Klapki znajdziemy aż w pięciu wariantach kolorystycznych.

Kolekcja kazar x kasia to efekt współpracy marki Kazar i Kasi Sokołowskiej – reżyserki pokazów mody i niezwykle charyzmatycznej osobowości telewizyjnej. Po sukcesie ostatniej  kolekcji, którą pokochali klienci, gwiazdy oraz influencerzy, powstała kolejna z serii kolekcja kapsułowa. Z całą pewnością zachwyci ona jakością i estetyką nawet najbardziej wymagające kobiety.

Kasia i zespół Kazar postawili na paletę naturalnych i wysublimowanych barw, nawiązującą do kolorów ziemi, charakteryzującą wszystkie kapsułowe kolekcje kazar x kasia. Tym razem odcienie bieli, piaskowe beże, dymne szarości i głębokie brązy zostały wzbogacone o szlachetny, zgaszony błękit.

Kapsuła kazar x kasia jest już dostępna na kazar.com.

Sprawdźcie kilka innych modeli z kolekcji kazar x kasia, które wpadły nam w oko:

kasia tusk

kazar

kazar

 

Artykuł sponsorowany