Victoria Beckham świętowała swoje 50. urodziny w wielkim stylu. Jej londyńska impreza kosztowała ponad 1,200,000 złotych. Na evencie pojawiło się mnóstwo gwiazd, w tym jej córka Haprer, która wyglądała pięknie, ale wielu internautów zwróciło uwagę na jej bardzo dojrzały wygląd. W sobotę Harper Beckham pojawiła się w eksluzywnej restauracji (tylko dla klubowiczów) Oswald’s w stylowej sukience projektu własnej mamy. Swój zestaw uzupełniła białymi klapkami na niewielkim obcasie i kopertówką.

Tłum gwiazd na 50. urodzinach Victorii Beckham

Po przybyciu na uroczystości organizowane przez jej matkę ojciec, legenda futbolu, David Beckham, odprowadził ją do londyńskiego klubu Oswald’s, trzymając ją pod ramię. 12-latka wyglądała bardzo ładnie, ale też bardzo dorośle.

Victoria Beckham pictured with her husband and children arriving at her 50th Birthday party held at Oswald's in Mayfair, London.

Harper Beckham wygląda dojrzalej niż na swój wiek?

Cały klan Beckhamów wyglądał niezwykle stylowo. Panowie postawili na eleganckie garnitury smokingowe z wyjątkiem Brooklyna Beckhama, który wybrał biały look z szelkami w stylu lat 40. Sama gwiazda wieczoru wybrała jasną kreację z kwiatowymi aplikacjami. Na własne urodziny przyszła o kulach.

Lans! Brooklyn Beckham w zabytkowym samochodzie za 2 miliony złotych

„Nie poznałem małej Harper. Ona wygląda tak dorośle”, napisał jeden z internautów pod zdjęciami 12-latki, inny dodał, „Nie wiem co się dzieje z tym światem, ale Harper Beckham wygląda przynajmniej na 18 lat”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: