Książę Harry i Meghan Markle dostąpili prawdziwego zaszczytu. Para została uznana za jednych z najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Zaszczyt ten jednak został przyćmiony tym, jak na ich okładkę zareagował internet. Śmiechom nie ma końca.

Meghan Markle wpadła w furię z zazdrości o tę kobietę. Opublikowano jej zdjęcie z Harrym

„Czy Harry ma na głowie dywan? A może przesadzili z retuszem? zastanawiał się jeden użytkownik. Inni komentowali, że że Harry i Meghan wyglądają jak członkowie rodziny królewskiej w wersji animowanej. Kolejni zwracają uwagę, że ta okładka mogłaby być również plakatem do „Zmierzchu”.

„Straszna robota! Co za koszmarny retusz”, czytamy w komentarzach.

„Jezu, myślałem, że to parodia z wyraźnie przerobioną przerażającą okładką. Wtedy zauważyłem, że opublikował to TIME. @TIME. masakra” – napisał ktoś inny.

Jeden z obserwatorów napisał, że para wyglądała „tak plastikowo”, że nie był w stanie stwierdzić, czy zdjęcie było „prawdziwe, czy przerobione w Photoshopie”.

„Kto zatwierdził to ujęcie?! Czy on stoi? Czy on siedzi? Czy trzyma się jej ramienia, żeby nie upaść? Dlaczego pozwolono, żeby tak urocza para tak wyglądała?!

Ten post Meghan Markle na Instagramie bardzo zdenerwował księżną Camillę. Dlaczego?

Reszta internetu zaczęła z przeróbkami i porównaniami. Od razu przyszedł im na myśl plakat do komedii „Bracia Przyrodnii” z Willem Ferrellem w roli głównej. A jak Wy ją oceniacie?