Emily Ratajkowski znów stała się gwiazdą nagłówków. Tym razem po tym, jak na swojego Instagrama wrzuciła serię zdjęć z wanny. Modelka jest na nich naga, podobnie, jak jej 1,5 roczny syn. W sieci zagorzało, jednak są i gwiazdy, które stanęły od razu w jej obronie.

Ratajkowski atatkuje niewiernych, „Jesteś w związku, bądź lojalny”

„Uszanuj przyzwoitość [swojego] syna”, można przeczytać w jednym z komentarzy, ” Przestań się rozbierać, by zwrócić na siebie uwagę”, napisał kolejny followers, „Po co dorzucać do tego dziecko. Wrzuć swoje nagie zdjęcie i tak zgarniesz mnóstwo lajków”, czytamy w kolejnym.

W sekcji komentarzy pod zdjęciami, które zyskały już ponad 1,2 miliona lajków, znalazły się też pozytywne komentarze, w tym od modelki i matki Iriny Shayk. Rosyjska gwiazda napisała, mocny tekst, który mówiły, by osoby piszące negatywne komentarze, „Spierd***ły ze swoją poniżej przeciętną osobowością”.

Emily Ratajkowski naga z synem w wannie

„Umieszczanie zdjęcia swojego nagiego malucha w wannie w Internecie, aby wszelkiego rodzaju dziwacy mogli je zobaczyć…”, napisał jeden z użytkowników Instagrama, a inny skomentował, „To sprawi, że będzie na terapii przez wiele lat! .”

Ratajkowski pozuje z Kloss i Shayk, „Jaka ona malutka!”

Emily Ratajkowski urodziła swojego pierwszego synka Sylvestra w marcu 2021 roku. Modelka dzieli go ze swoim „prawie” byłym mężem, Sebastianem Bear-McClardem. Para rozstała się w lipcu, podobno z powodu ciągłych zdrad 41-letniego producenta filmowego. Emily Ratajkowski złożyła wniosek o rozwód 8 września.

Jakie jest wasze zdanie na temat tego typu zdjęć? Zagłosujcie w naszej SONDZIE.

Sonda

poll-violet

Nagie zdjęcia z synem w wannie są: