W Nowym Jorku trwa tydzień mody, więc pokazów i modowych imprez nie brakuje. A w związku z tym, że aktualnie na wybiegi wpuszczają dosłownie każdego. Oprócz profesjonalnych modelek i modeli, można podziwiać celebrytów, seniorów, osoby plus size, osoby niepełnosprawne i o każdym odcieniu skóry lub narodowosci. W ten sposób właśnie na wybieg trafiła Emily Ratajkowski, która nigdy modelką wybiegową nie była.

Emily Ratajkowski chwali się zdjęciem 18-miesięcznego synka

Emily Ratajkowski, która niedawno rozstała się ze swoim mężem była jedną z gwiazd pokazu Vogue World, który odbył się w poniedziałek wieczorem, aby uczcić 130. rocznicę magazynu. Irina Shayk na swojego Instagrama wrzuciła zdjęcie, które od razu wzbudziło wiele emocji. Emily Ratajkowski wydaje się na nim malutka.

Chociaż niektóre modelki miały na sobie buty na platformie, fani nie mogli nie zauważyć ogromnej różnicy wzrostu zawodowych modelek i influencerki.

Emily Ratajkowski i jej „zaledwie” 1,70 m wzrostu

Była dziewczyna Bradleya Coopera – Irina Shayk i Liya Kebede są w rzeczywistości tylko o niecałe 10 cm wyższe od Emily Ratajkowski. Obok niej stoi również Shalom Harlow, która ma 185 cm wzrostu, a dalej Karlie Kloss ze wzrostem 1,88 cm. 

Emily Ratajkowski: ciągłe zdrady męża doprowadziły do rozstania

Zapominając o wzroście! Emily Ratajkowski widać dobrze radzi sobie z rozstaniem z mężem Sebastianem Bearem-McClardem, który podobno był „seryjnym zdradzaczem”. Trzymamy za nią kciuki i za kolejne sercowe uniesienia.

Irina Shayk Fot. EDUARDO MUNOZ / Reuters / Forum

Irina Shayk Fot. RW/MPI / Capital pictures / Forum

Fot. RCF / MEGA / The Mega Agency / Forum

Emily Ratajkowski Fot. DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum