W tym tygodniu Taylor Swift (33 l.) nie schodzi z „jedynek” popularnych stron internetowych. Gwiazda, która zakończyła swoją gigantyczną (i historyczną) trasę koncertową z wielkim sukcesem pojawia się na mieście ze swoimi przyjaciółkami.

W Nowym Jorku była widziana na drinku z Blake Lively (36 l.) i Zoe Kravitz (34 l.). A teraz z Sophie Turner (27 l.), która właśnie się rozwodzi z Joe Jonasem. Jednak nie towarzyszki Taylor Swift interesują najbardziej, a jej… styl.

Taylor Swift romansuje z TYM sportowcem polskiego pochodzenia

Podczas ostatniego wyjścia z Sophie Turner zdecydowała się na świetny look na ciepłą jesień. Buty do kolan, długa bluza w sezonowym kolorze i…kurtka maxi z denimu, na której punkcie oszalał internet.

Taylor Swift w dżinsowej sukience maxi

Długa dżinsowa kurtka Taylor Swift kosztuje ok. 2000 złotych, jednak w sieci można znaleźć dużo tańsze zamienniki. Modelm. który ma na sobie pochodzi z kolekcji marki EB Denim. Gwiazda sparowała go z długą bluzą, którą założyła jako sukienkę marki Reformation za ok. 550 złotych i wysokie botki tej samej marki za ok. 2500 złotych. Całość połączyła z zieloną torebką Luana za ok. 1600 złotych i złotym naszyjnikiem za ok. 4700 złotych.

Pomysł na weselną sukienkę w stylu Taylor Swift

Krój oversize pozwala na założenie pod spód grubych swetrów czy bluz, a długość maxi zapewnia ciepło w porównaniu z tradycyjnymi kurtkami dżinsowymi do pasa. Kolejny genialny trend na jesień 2023.