Okazuje się, że Taylor Swift (34 l.) ma romans ze słynnym amerykańskim futbolistą polskiego pochodzenia Travisem Kelcym (33 l.). 12-krotna laureatka nagrody Grammy i zawodnik Kansas City Chiefs randkują, a do ich domniemanego romansu odniósł się go brat, również futbolista Jason Kelce.

Zobacz co Taylor Swift wybrała na ślub przyjaciela

Po tym, jak futbolowa drużyna Jasona Kelcego, Philadelphia Eagles, pokonała Minnesota Vikings 14 września, „Widziałem te plotki… nie mogę tego komentować […] Naprawdę nie wiem, co się tam dzieje […] Wiem, że Trav dobrze się bawi. Zobaczymy, co się stanie z kimkolwiek skończy”.

Taylor Swift romansuje z Travisem Kelcym?

Pogłoski o możliwym związku Travisa i Taylor pojawiły się w lipcu tego roku, kiedy ten próbował zrobić zdjęcie z piosenkarką podczas koncertu w Kansas City podczas jej trasy.

Taylor Swift spowodowała trzęsienie ziemi w Seattle

Taylor Swift nie potwierdziła plotek, Travis Kelcy również nie skomentował jeszcze doniesień o ich romansie. Taylor Swift po rozstaniu z Joe Alwynem wiązana była m.in. z rockowym muzykiem brytyjskiego pochodzenia Mattym Healym. Relacja ta zakończyła się jednak szybciej, niż zaczęła zapewne ze względu na jego bardzo lekkie podejście do… monogamii.