Taylor Swift (34 l.) wydała długo oczekiwany album „The Tortured Poets Department”, a producent muzyczny Jack Antonoff dał fanom rzadkie spojrzenie za kulisy procesu nagrywania duetu. Na swoich social mediach opublikował kilka zdjęć gwiazdy, w tym jedno z jej ulubionym topie, który nosiła już w zeszłym roku. Ten nadal jest w sprzedaży.

Taylor Swift w nowej fryzurze na kolacji z przyjaciółką

Na jednym ze zdjęć gwiazda ma na sobie top na ramiączkach „Melanie”marki Free People, który nadal jest w sprzedaży i kosztuje ok. 230 złotych. Po raz pierwszy zauważono ją w nim podczas jednej z jej wielu wizyt do studia nagraniowego Electric Lady w Nowym Jorku w czerwcu zeszłego roku.

I choć wybrane stylizacje gwiazdy popu zazwyczaj szybko znikają z półek, podstawowy element garderoby nadal jest dostępny w wielu kolorach, w tym tym, który nosi Taylor Swift.

Letni top w stylu Taylor Swift

Taylor Swift letni top wystylizowała z okularami przeciwsłonecznymi Stelli McCartney (ok. 1200 złotych) i parę swoich ulubionych mokasynów marki Reformation. Miała też na sobie naszyjnik Tilly Sveaas T-Bar Link (ok. 2000 złotych).

Taylor Swift dała 100,000 dolarów rodzinie ofiary. Do tragedii doszło na Super Bowl

Taylor Swift znana jest ze swoich dziewczęcych stylizacji, które nadają jej młodzieńczego uroku. Gwiazda często nosi krótkie, plisowane spódniczki, proste topiki i zwiewne sukienki. Jednak w swoim najnowszym klipie do piosenki “Fortnight”, którą wykonuje z Post Malonem, postawiła na przepiękne kreacje, w tym te od Schiaparelli.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Taylor Swift