Olga Bołądź (35 l.) sześć lat temu została mamą. Niewiele wiadomo o ojcu dziecka, sama aktorka również niechętnie wypowiadała się o swoim życiu prywatnym. Bołądź otworzyła się jak nigdy przedtem i na łamach magazynu „Pani” zdradziła więcej szczegółów na temat macierzyństwa i relacji łączącej ją z ojcem dziecka.

Sebastian Fabijański SKOMENTOWAŁ rozstanie z Olgą Bołądź

Olga Bołądź o relacji łączącej jej syna i byłego partnera

Aktorka jest mamą 6-letniego Bruna. Nie zdradziła kim jest ojciec dziecka. Wiadomo jedynie, że mężczyzna ma na imię Rafał. Olga w wywiadzie wyjawiła, że pozostała w dobrych relacjach z tatą dziecka. Mało tego Rafał ma czynny udział w wychowywaniu chłopca. Mimo, że rodzice nie są razem, Olga jest zdania, że oboje zrobili wszystko dla dobra swojego syna.

Z jego tatą mam bardzo dobrą relację. Bruno ma rodziców, którzy nie są razem, ale w kwestiach wychowawczych są zgodni i starają się wywiązać ze swoich ról jak najlepiej. Poukładanie tej relacji było dla nas obojga prawdziwym egzaminem dojrzałości i uważam, że zdaliśmy go na piątkę z plusem – powiedziała w wywiadzie dla „Pani”

Artystka opowiedziała więcej o tym, jaka relacja łączy jej syna i byłego partnera. Bruno mieszka na zmianę raz z mamą, a później z tatą. Olga nie chce stawać na drodze syna z ojcem i cieszy się, że mają tak dobry kontakt. Przyznała również, że widzi wiele podobieństw pomiędzy nią a jej synem. Chłopiec również ma artystyczną duszę, dokładnie jak jego mama – z tym, że nie pociąga go aktorstwo. Zafascynował się malarstwem i grą na pianinie.

Syn mieszka i ze mną i z tatą, z którym spędza dużo czasu. Ich relacja jest pełna miłości. Cieszę się, że mój syn nie ma w życiu deficytu pierwiastka męskiego – mówi aktorka

Fani na Instagramie nie szczędzili słów uznania w stronę aktorki. Obserwatorzy zgodnie przyznali, że Olga na okładce wygląda rewelacyjnie i że jest piękną kobietą. Gratulowali jej również odwagi, że mówiła tak szczerze na prywatne tematy.

Olga Bołądź na okładce nowej „Pani”:

Co myślicie o najnowszej okładce magazynu z Olgą w roli głównej?

ZOBACZ WIĘCEJ;

Olga Bołądź dawno nie wyglądała tak; dziwnie? (ZDJĘCIA)

Olga Bołądź przyznaje: Jestem (trochę) blacharą!

Olga Bołądź już tak nie wygląda! (FOTO)

Olga Bołądź

scena z: Olga Bołądź, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Olga Bołądź

scena z: Olga Bołądź, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA