Olga Bołądź przechodzi ciężkie i bolesne chwile w swoim życiu. Aktorka cztery lata temu adoptowała suczkę buldoga francuskiego ratując ją z pseudohodowli. Jak się jednak okazuje, jej czworonożny przyjaciel i członek rodziny zachorował na nieoperacyjnego raka płuc:

Luśka ma nowotwór płuc, od tygodnia stosujemy terapię molekularną i na szczęście na razie sytuacja jest stabilna. Lucha jest bardzo dzielna. Jesteśmy pod opieką świetnych onkologów i dziękuje wam za wszystkie polecajki i namiary na specjalistów – napisała aktorka na Instagramie.

Olga Bołądź u Żurnalisty o obecnym partnerze: „Ja dopiero teraz odkrywam, co to jest spokojny związek”

Olga Bołądź walczy o życie psa. Jej suczka buldoga francuskiego ma raka płuc

Olga nie mogła uwierzy, gdy będąc u weterynarza usłyszała straszną diagnozę. Postanowiła jednak nie poddawać się i do samego końca zawalczyć o życie swojej suczki:

Kiedy choruje Twój najlepszy przyjaciel Lusia. Niestety Nasz pies ma trudny czas, ale ten który Nam pozostał wyciśniemy do końca.
Będziemy walczyć do momentu kiedy, nie zobaczymy ze masz już dosyć i czas odpuścić. Lucha kocham Cię całym moim ludzkim sercem. Psia mać walczymy.

Z kolei pod nowym postem aktorka odpowiedziała na komentarz jednej z fanek, która zapytała jak na ten moment prezentuje się stan Lusi:

Od tygodnia Luśka bierze leki, mamy terapię molekularną i na razie stabilnie, nie pogarsza się.

Miejmy nadzieję, że jej czworonożny członek rodziny wyjdzie z choroby.

Olga Bołądź jest w ciąży!

IG: olgaboladz_official

IG: olgaboladz_official

IG: olgaboladz_official

IG: olgaboladz_official

IG: olgaboladz_official

IG: olgaboladz_official

pasekkozak