„Lejdis” to jeden z najbardziej kultowych babskich filmów w Polsce – miał być  odpowiedzią na „Testosteron”, który odniósł większy sukces, niż oczekiwano. Fani filmu od lat domagają się kontynuacji filmu, jednak nic do tej pory na to nie wskazywało.

Będzie kontynuacja filmu „Lejdis”?

Wczoraj cztery bohaterki filmu: Łucja (Edyta Olszówka), Korba (Anna Dereszowska), Gośka (Iza Kuna) i Monia (Magdalena Różczka) spotkały się przy okazji nieznanej produkcji, a później poszły razem na kawę.

Dawno niewidziana Izabela Kuna na salonach. Wyszczuplała!

Dereszowska udokumentowała zabawny moment aktorek, kiedy zaczęły z siebie żartować. Iza Kuna mówi, że nie ma żadnej roli w serialu, a zarabia jedynie w teatrze. Później dziewczyny śmieją się, że ich nie ma w scenie, a główną rolę oczywiście gra Rózga (red. Magdalena Różczka).

My z Edytą jesteśmy jedynie osobami towarzyszącymi, a Rózga gra dwie siostry, jedną dobrą, drugą złą i spotykają się po latach – śmieje się Kuna.

Później Anna Dereszowska i Magdalena Różczka opublikowały wspólne zdjęcie z jednej z warszawskich restauracji. W opisie czytamy, że aktorki chcą zrobić kontynuację filmu.

 

Anna Dereszowska przerwała milczenie i opowiedziała o chorobie na którą cierpi

Magdalena Różczka o biciu dzieci