Izabella Krzan i Rafał Brzozowski spotykali się na planie „Koła fortuny”, które TVP postanowiła wskrzesić po wielu latach nieobecności na ekranie. Początkowo show prowadził Rafał Brzozowski i partnerowała piękna miss, wypełniająca obowiązki legendarnej Magdy Masny, która w latach 90. zajmowała się odsłanianiem liter w popularnym show.

Izabella Krzan walczy z krzywdzącym stereotypem: „W końcu jak ładna to MUSI być głupia”

Izabella Krzan o romansie z Brzozowskim

Zanim Brzozowski zaczął rozdzielać nutki, wśród uczestników chętnych do zgadywania jaka to melodia, obdzielał telewidzów samogłoskami w najsłynniejszej szaradzie w historii show biznesu. Było oczywiste, że obecność dwójki atrakcyjnych prowadzących da solidne podstawy do wszelakich plotek dotyczących ich relacji.

Te doniesienia postanowiła skomentować Izabella Krzan. Okazuje się, że nie są one zupełnie bezpodstawne. Była miss zapewniła jednak, że łączy ich wyłącznie przyjaźń.

Izabella Krzan pozuje w kusym bikini a fani twierdzą, że wygląda jak Afrodyta

Wielokrotnie nawet podpuszczaliśmy trochę naszych widzów, że sobie flirtowaliśmy między sobą. Między mną a Rafałem na pewno jest ogromna przyjaźń, wręcz taka zdrowa chemia, ale nie opierająca się na związku, ale na takiej przyjaźni – powiedziała Izabella w rozmowie z Wideoportalem.

Prezenterka zaznaczyła jednak, że takie wiadomości uznaje za schlebiające.

Jesteśmy wspaniałymi przyjaciółmi. Tak mi się wydaje przynajmniej. Mam nadzieję, że on również to potwierdzi. Zawsze negowaliśmy te plotki, ale z uśmiechem, bo to nie jest nic przykrego, ani nic obraźliwego – powiedziała Izabella.

Izabella Krzan w bikini. Fanki doszukują się CIĄŻOWEGO BRZUCHA

Była miss jest prywatnie związana z tajemniczym projektantem o imieniu Dominik, natomiast partnerką Rafała Brzozowskiego jest Anna Tarkowska. Para planowała ślub, jednak został on przesunięty w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Izabella Krzan i Rafał Brzozowski

Izabella Krzan, Rafał Brzozowski, fot. Gałązka/AKPA

Izabella Krzan i Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowki, Izabella Krzan, fot. Gałązka/AKPA

Rafał Brzozowski na ściance

Rafał Brzozowski/fot. AKPA

Sonda

poll-violet

Którego z prowadzących "The Voice Senior" wolicie: Tomasza Kammela czy Rafała Brzozowskiego?

1

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel to telewizyjny wyjadacz. Wysłał zakochanych na wycieczki w „Randce w ciemno” i serwował telewidzom pytanie na śniadanie, gdzie zapraszano nie do końca utalentowanych iluzjonistów. Prezenter z olbrzymim dorobkiem, który od lat cieszy się niesłabnącą sympatią publiczności.

2
Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski

Rafał kręcił już kołem fortuny i dopytywał telewidzów jaka to melodia. Teraz przyszedł czas na kolejny krok w jego telewizyjnej karierze. Wymarzony zięć dla każdej matki. Dla Brzozowskiego rola prowadzącego „The Voice of Senior” to także powrót do przeszłości – w 2011 roku sam wziął udział w „The Voice of Poland” jako członek drużyny Andrzeja Piasecznego.