Edyta Górniak jest jedną z najbardziej znanych polskich wokalistek. Już w wieku 14 lat występowała na dyskotekach i imprezach, a w 1990 roku zadebiutowała w programie „Śpiewać każdy może”. Prawdziwą sławę przyniósł jej występ w finale 39. Konkursu Piosenki Eurowizji w Dublinie w 1994 roku, gdzie zajęła drugie miejsce z piosenką „To nie ja!”.

Nieznane fakty na temat występu Edyty Górniak na Eurowizji

Czy coś połączyło Edytę Górniak i Rafała Brzozowskiego?

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski od pewnego czasu współpracują razem przy projektach telewizyjnych. Tabloid „Na żywo” napisał ostatnio o rozwijającej się przyjaźni między artystami. Już kiedyś snuto różne scenariusze, co do ich bliskiej relacji. Temat jednak nie został zapomniany, plotki powróciły po tym, gdy wokaliści spotkali się ponownie na planie programu TVP. Edyta Górniak opowiedziała, co sądzi o Rafale Brzozowskim.

Przyznam szczerze, że w naszej branży mało jest tak życzliwych ludzi, jak Rafał Brzozowski. Życzliwość i normalność wciąż są na wagę złota w świecie, który bezmyślnie niszczymy. Zdarzają się jednak perły, które nie patrzą na nikogo jak na konkurencję. Które potrafią słuchać i są chętne do pomocy. – powiedziała artystka w rozmowie z „Na żywo”

Edyta Górniak upokorzona pod studiem tańca! Nie wpuszczono jej, bo przyjechała „gorszym samochodem”

Po pytaniu dotyczącym piosenkarza kontynuowała swoją przychylną opinię.

[…] Jest bardzo atrakcyjnym mężczyzną. Także szarmanckim i ujmującym. Trudno się czasem nie zarumienić. – wyznała Edyta Górniak

Wspomniany wcześniej tabloid podaje, jakoby za kulisami ich relacja kwitła.

Ona naprawdę bardzo go lubi. Jest nim wręcz oczarowana. Za kulisami trzymali się razem. […] Edyta cały czas się do niego uśmiechała, oczy jej błyszczały. Potem jeszcze wspólnie zapozowali do zdjęć. Artystka nie mogła oderwać wzroku od Rafała – czytamy w „Na żywo”

Dramat Edyty Górniak w nowym programie TVP. Na plan wezwano pilnie lekarza!

W mediach krąży przeświadczenie, że wokalista jest już w związku. Artysta nie wyjawił jeszcze, kto zajął miejsce w jego sercu. Czy Edyta Górniak i Rafał Brzozowski tylko się przyjaźnią? W poście opublikowanym przez profil Instagramowy – gwiazdywkamerze, możemy zobaczyć czule przytulającą się parę artystów. Zdjęcie ma pochodzić z nagrań do programu TVP „Rytmy Dwójki”.

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski na planie "Rytmy Dwójki"

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski na planie „Rytmy Dwójki”, IG/gwiazdywkamerze; badzmyrazem.tvp

Edyta Górniak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Rafał Brzozowski, fot. Podlewski/AKPA

Rafał Brzozowski, fot. Kurnikowski/AKPA

Edyta Górniak, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Edyta Górniak, fot. Baranowski Michał/AKPA