Jacek Kopczyński po rozstaniu z Patrycją Markowską związał się z Klaudią Kardas. Nastąpiło to tuż po zakończeniu swojego 16-letniego maleństwa z piosenkarką, więc wielu internautów się dziwiło, że tak szybko znalazł kolejną miłość. Poznali się na spotkaniu autorskim Klaudii po wydaniu książki „Kokainowa księżniczka”.

Nowa partnerka Jacka Kopczyńskiego potwierdza nam ZWIĄZEK z aktorem!

Jacek Kopczyński rozstał się z partnerką

Teraz okazuje się, że jednak to nie była miłość życia. Dziś pojawiła się w sieci informacja o końcu miłości Kopczyńskiego i Kardas. Podobno to mężczyzna zdecydował się zakończyć związek. Co najlepsze jeszcze niedawno Klaudia mówiła w „Twoim Imperium” jak im się dobrze żyje:

Oj nadal mam motyle w brzuchu i to coraz większe. Jest pięknie. Jacek jest spokojny, czuły, nie jest kłótliwy – mówiła „Twojemu Imperium” tuż przed walentynkami.

Jacek Kopczyński rozstał się z Patrycją Markowską. Ma już nową partnerkę!

A następnie opublikowała na Instagramie brylantowy pierścionek, który wywołał plotki o zaręczanych. Jak się dowiadujemy, Jacek Kopczyński zerwał z Klaudią Kardas już kilka tygodni przed tymi rewelacjami.

Ja się z Klaudią rozstałem kilka tygodni temu. A te jej wywiady… No cóż, może chodził o promowanie biznesu – stwierdził Kopczyński.

„Tam na dnie został Twój ślad” – śpiewała. Oto historia miłości Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego

Widzimy, że pisarka leczy rozstanie na Zanzibarze, skąd nie brakuje zdjęć i relacji na Instagramie. Prawdopodobnie wybrała się na wakacje z przyjaciółką.

Jacek Kopczyński, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jacek Kopczyński, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA