Jacek Rozenek (50 l.) jest aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. Oprócz tego zajmuje się dubbingiem. Znany jest m.in. z serialu „Samo Życie”, „Barwy Szczęścia”. Udzielał głosu w grze „Wiedźmin”.

Jacek Rozenek trafił do szpitala w poważnym stanie – przeszedł udar

Jacek Rozenek – kariera

Jacek Rozenek w 1995 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Występował na deskach Teatru Współczesnego a także m.in. w Teatrze Kamienica. Zagrał w wielu serialach, filmach i spektaklach telewizyjnych. Podkładał głos m.in. w II części „Gwiezdnych Wojen” i w grze „Wiedźmin”.

Jacek prowadzi swoją działalność gospodarczą pod firmą Audytorium i zajmuje się szkoleniami biznesowymi.

Od 2013 do 2014 roku prowadził program TVP2 „Pytanie na śniadanie”. Brał udział w pierwszej edycji programu „Taniec z Gwiazdami” emitowanej na Polsacie. Jego partnerką taneczną była Magdalena Soszyńska.

Jacek Rozenek

Jacek Rozenek – partnerki, dzieci

Pierwszą żoną Jacka Rozenka była Katarzyną Litwiniak, z którą ma syna Adriana. W 2003 roku wziął ślub z Małgorzatą Rozenek, z którą ma synów Tadeusza i Stanisława. W 2013 roku para się rozwiodła. W 2017 roku media pierwszy raz doniosły o związku aktora z Roksaną Gąską – mieli się poznać, gdy ona pracowała jako sprzątaczka w jego domu. Na początku 2019 roku pojawiły się plotki o ich rozstaniu, które jednak miały okazać się nieprawdziwe.

ZOBACZ TAKŻE:

Jacek Rozenek i Roxi Gąska zadebiutują na PIERWSZEJ wspólnej okładce

Jacek Rozenek:Radek otacza Tadzia i Stasia ogromną czułością

Jacek Rozenek złożył już pozew o rozwód!

 

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek Jacek Rozenek, Roksana Gąska