Jak ujawnił Daily Mail Jack Nicholson, legenda kina, po 18 miesiącach przerwy pojawił się na balkonie swojego domu na Beverly Hills w posiadłości na Mullholland Drive. Nicholson, znany z bycia kawalerem, miał zaniedbany wygląd i luźny pomarańczowy t-shirt oraz spodnie dresowe. Nie był widziany od czasu, gdy siedział obok swojego syna, podczas meczu Los Angeles Lakers w październiku 2021 roku. Obecnie 85-latek utrzymuje kontakt tylko z nielicznymi osobami, w tym ze swoim synem, Rayem.

Jack Nicholson na balkonie swojego domu

Jego przyjaciele wyrazili zaniepokojenie, że Nicholson umrze sam, tak jak jego były sąsiad Marlon Brando. Nicholson, który był żonaty przez 4 lata, zanim zaczął swoją karierę w Hollywood, zakończył związek z Angelicą Houston prawie 25 lat temu. Ojciec sześciorga dzieci pochodzących z pięciu różnych związków, Nicholson rzadko ukazuje się publicznie i odmawia wywiadów, ponieważ nie chce, aby były one wykorzystywane jako atrakcja medialna.

Nieślubna córka Jacka Nicholsona po raz pierwszy przerywa milczenie

W 2010 roku pojawiał się na ekranie w filmie „How Do You Know”, ale po tym czasie krążyły pogłoski, że przestał grać w filmach z powodu choroby otępiennej i trudności z zapamiętywaniem tekstów. W styczniu 2022 roku nieznany przyjaciel Nicholsona powiedział w wywiadzie dla Radar Online, że chociaż aktor jest w dobrej formie fizycznej, „jego umysł już nie działa”. Jednak Bill O’Reilly, przyjaciel Nicholsona, stwierdził podczas jednego ze swoich programów, że plotki te nie są prawdziwe.

 Forum

Forum

jack-nicholson-R1