Chyba najsłynniejsza Szwajcarka „Kobieta-Kot” Jocelyn Wildenstein (82 l.) została sfotografowana przez paparazzi w Miami podczas lunchu ze znacznie młodszym narzeczonym Lloydem Kleinem (55 l.).

Lloyd Klein, z którym Jocelyn jest od 18 lat, miał na sobie białą bluzę z kapturem i szare spodnie, do tego czapkę z daszkiem i tenisówki. Zaś ona postawiła na szykowną czerń.

76-letnia „Kobieta Kot” zaręczyła się

Wildenstein jest o 26 lat starsza od swojego kanadyjskiego narzeczonego, z którym zaręczyła się w 2017 roku, mimo że oboje zostali aresztowani za napaść na siebie nawzajem w 2016 i 2017 roku, „Lloyd może być bardzo namiętny, może być trochę szorstki, wyznała wtedy.

Słynna „Kobieta Kot” ma 82 lata

Według doniesień Lloyd Kelin oświadczył się jej pierścionkiem z 32-karatowym brylantem, który podobno jest „warty miliony”. Para miała się pobrać w 2018 roku, ale jeszcze nie dotarli do ołtarza.

Jak Jocelyn Wildstein wyglądała przed operacjami i czemu się na nie zdecydowała?

Kilka lata temu Jocelyn Wildstein została oskarżona o zadrapanie swojego partnera nożyczkami przed uderzeniem go w klatkę piersiową w jej mieszkaniu w Trump World Tower w Nowym Jorku. Ten później miał powiedzieć, że był zmuszony wepchnąć ją do szafki, dopóki nie przyjechała policja. Później oskarżenia zostały wycofane.