Jennifer Lopez bardzo przeszkadzają plotki dotyczące rzekomego kryzysu w jej małżeństwie. Gwiazda uważa, że są spowodowane brakiem dziecka.

– Marc i ja oglądaliśmy niedawno film Ludzkie dzieci – mówi Jen w wywiadzie dla Glamour. – Jego przekaz brzmiał: „jeśli nie będziemy mieli dzieci, nie będzie dla nas nadziei na przyszłość\”. Może właśnie stąd biorą się wszystkie plotki o mojej ciąży.

Lopez przyznaje, że związek pomiędzy dwojgiem ludzi show-biznesu wymaga wielu kompromisów.

– Na początku małżeństwa wiele sobie wzajemnie obiecaliśmy, bo nasze kariery utrudniają wspólne życie – wyjaśnia gwiazda. – Nie pracujemy od ósmej do czwartej, bo gdybyśmy na to pozwolili, nasza praca mogłaby trwać nawet 24 godziny na dobę. Trzeba umieć organizować sobie czas i ustalić wiele zasad, na przykład, że będziemy podróżować razem, że jeśli ja pracuję, to ty nie pracujesz, a jeśli musimy pracować obydwoje, to ograniczymy to do minimum.

Lopez dodaje, że wreszcie jest naprawdę szczęśliwa i nie żałuje żadnej z decyzji, które podjęła w przeszłości.

– Wszystko, co mi się przytrafiło, musiało się wydarzyć – twierdzi. – Nie znaczy to oczywiście, że z każdej rzeczy jestem zadowolona. Ale po chwili myślę sobie, że przecież żadna z tych złych rzeczy mnie nie wykończyła. Gdybym mogła dać jakąś radę 25-letniej Jennifer, powiedziałabym jej, \”Podążaj za głosem serca. Czasem może boleć, ale dasz sobie radę\”.

Czy to znaczy, że w przeszłości była bardziej wyrachowana?