Od czasu do czasu na salonach pojawiają się gwiazdy niby znajome, a jednak nie do poznania.

Mówi się, że to mężczyźni przechodzą kryzys wieku średniego. Coraz więcej pań jednak po przekroczeniu magicznej czterdziestki decyduje się na spore zmiany w swoim wyglądzie (niektóre zaczynają już wcześniej). Ta dama ma na karku 42 wiosny. Ostatnio przeszła ogromną metamorfozę.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska (42 l.), bo o niej mowa, nie tak dawno była brunetką w średniej długości włosach. Teraz postawiła na platynowy blond i zmianę garderoby na bardziej odważną. Portale plotkarskie zwróciły też uwagę na jej piersi. Słowem – sporo się zmieniło.

Magazyn Show postanowił spytać Maćka Kurzajewskiego (42 l.) o to, co sądzi o nowym wyglądzie żony. Prezenter nie kryje zadowolenia:

– Na początku to był dla mnie duży szok, ale teraz się cieszę, że mam w domu blondynkę. Wygląda bardzo dobrze, nie tylko jeśli chodzi o kolor włosów, ma świetną figurę. Jest fit-dziewczyną. Znajduje czas na to, by popracować nad swoim ciałem i kondycją. Paulina potrafi to wszystko umiejętnie porozkładać i rozdysponować w kalendarzu.

Mąż na medal?

Jak Maciej Kurzajewski skomentował metamorfozę żony? FOTO

Jak Maciej Kurzajewski skomentował metamorfozę żony? FOTO

Jak Maciej Kurzajewski skomentował metamorfozę żony? FOTO