Michał Wiśniewski najwidoczniej kibicował Nataszy Urbańskiej. Z tego powodu zawiedziony napisał na swoim blogu, co myśli o wynikach finału.

Co prawda był pewien, że Urbańska przegra. I to „dzięki\” Józefowiczowi. Potem jednak twierdzi, że to właśnie Józefowicz wypromuje Nataszę odpowiednio, by zagościła na stałe w polskim show-biznesie. To tylko jedna z nieścisłości tego tekstu, której się doszukałam. A może po prostu źle zrozumiałam, w końcu można mieć z tym problemy.

Mimo wszystko, Wiśniewski gratuluje Agnieszce i życzy jej takiego samego powodzenia jak zespół Ich Troje. Jednak chyba szczerze w to wątpi. Ups. Troszkę dziwne te życzenia. Oto treść tekstu (tradycyjnie pisownia oryginalna).

ja o tym, że natasza urbańska przegra, wiedziałem kilkanście dni przed werdyktem. boję się józefowicza bo tylko on był jej jedynem minusem. zawodowiec, który osiągnął sukces. cała branża huczała jak to ona musiała zrobić mu dobrze aby wygrać …

ona była najlepsza i wierzę w to, że z pomocą janusza zrobi wielką karierę – wystarczy spojrzeć !

to pewien skandal – nie znam agnieszki osobiście ale znam wiele osób, które mają ciśnienie na sukces, mają mają parcie. po nataszy – choć nie mieliśmy kontaktu – a obserwowałem wszystko pilnie – parcia nie było – było raczej: od janusza: bądź sobą ! to co usłyszałem od a.w. to włos nie w tę stronę … chyba żartujesz … lub to nie tak miało być …. innymi słowy: muszę wygrać ! aż strach pomyśleć co była w stanie zrobić dla tego poparcia …

to nie skreśla agnieszki …. ona jest być może lwem pośród owiec ale = to wsztstko ! komercyjnie natasza jest kimś = dosłownie i w realnie.

RUCH W MUZYCE czyli 38 tysięcy punktów sprzedaży jest w stanie wydać waszą płytę. wszyscy się przejmują , że do tej pory sprzedało się tylkio 200 tysięcy ich troje…. sprzedaj ! wierzymy w ciebie !

może będzie więcej ?

czy sprzedasz wiecej ? się okzę !