Paweł Małaszyński (43 l.) zorganizował na swoim Instagramie sesję pytań i odpowiedzi. Fani dopytywali aktora o różne rzeczy – jedni chcieli wiedzieć, co Małaszyński robi podczas przymusowego pobytu w domu, inni zadawali bardziej fundamentalne pytania.

Paweł Małaszyński o byciu ojcem. „Wybacz Synu, ale…”

Ktoś chciał poznać receptę aktora na długi związek.

Żona Pawła Małaszyńskiego, Joanna Chitruszko – kim jest, co robi?

Paweł Małaszyński ożenił się w 2002 roku. Ze swoją żoną aktor zaczął się spotykać jeszcze w liceum. Pobrali się zaraz po maturze.

Joanna Chitruszko jest tancerką, choreografką i organizatorką imprez. Nigdy nie wybijała się na pierwszy plan – stała u boku męża i wspierała go, ale nie marzyła o tym, by być celebrytką.

Małaszyński ma dwoje dzieci – 16-letniego syna Jeremiasza, który niedawno zadebiutował w mediach i córkę Leę Małaszyńską.

Paweł Małaszyński pokazał SYNA. Wykapany tata?

A jak gwiazdor odpowiedział na pytanie o receptę na długi związek?

Nigdy nie nie było, nie ma i chyba nie będzie takiej recepty. Rada? Czy to możliwe, by jedna chwila była tak idealna, a następna potrafiła zniszczyć ci życie? Tak. Połączenie silnych osobowości generuje konflikty. Trzeba wciąż na nowo uczyć się odpowiednio dopełniać i uzupełniać, by nie zwariować – napisał Paweł Małaszyński.

Joanna Chitruszko, Paweł Małaszyński

Joanna Chitruszko, Paweł Małaszyński, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Paweł Małaszyński na deskach teatru

Paweł Małaszyński na deskach teatru, fot. Podlewski/AKPA

Paweł Małaszyński z żoną, Joanną Chitruszko

Paweł Małaszyński z żoną, Joanną Chitruszko, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Joanna Chitruszko, Paweł Małaszyński podczas premiera spektaklu "Ślub doskonały" z nowa obsadą w Teatrze Kwadrat

Joanna Chitruszko, Paweł Małaszyński podczas premiera spektaklu „Ślub doskonały” z nowa obsadą w Teatrze Kwadrat, fot. Podlewski/AKPA