Najlepsze propozycje zabawnych prezentów dla przyszłej panny młodej. Co kupić na wieczór panieński, by go urozmaicić i nadać mu wyjątkowego charakteru?

Najlepszy prezent na wieczór panieński

Mówi się o nim – „ostatni dzień wolności” – wieczór panieński to impreza, do której przygotowania trwają niekiedy tygodniami. Główna organizatorka przy wsparciu pozostałych zaproszonych kobiet musi dobrze przygotować miejsce spotkania, zaplanować wszystkie atrakcje, tort, poczęstunek, napoje, a także prezenty. Te ostatnie z reguły kupowane są wspólnie i nawiązują tematycznie do okazji. Niektóre z nich są bardzo romantyczne, a inne z przymrużeniem oka. Przyjrzyjmy się tej drugiej kategorii.

Ciekawe pomysły na prezent dla przyszłej panny młodej

  • Filiżanki lub kubki z napisem – filiżanki na poranną kawę we dwoje to propozycja dla wszystkich tych, którzy doceniają drobiazgi. Wybierzcie zabawny nadruk, który będzie poprawiał młodym humor od samego rana.
  • Sesja zdjęciowa na wieczór panieński – zamówcie fotografa na to wyjątkowe wydarzenie i zorganizujcie wspólną sesję najbliższych dla panny młodej kobiet. Pamiętajcie jednak, by się do tego odpowiednio przygotować. Rozważcie zabawne stroje, przebierajcie się, wygłupiajcie, wybierzcie nietypowe miejsce np. plac zabaw i obudźcie w sobie dzieci. Wyszukajcie w sieci pomysły na szalone pozy.
  • Przebranie – czy przyszła panna młoda przygotowała już sobie strój na noc poślubną? Jeśli tak, nic straconego, bo będą kolejne. Wybierzcie dla niej strój pielęgniarki, pokojówki, diablicy lub inny i koniecznie poproście, by się Wam w nim pokazała, nawet jeżeli włoży go na rajstopy i top. Taka prezentacja to gwarancja dobrej zabawy.
  • Gadżety erotyczne – trudno o nich nie wspomnieć, bo na wieczorach panieńskich bardzo często bywają motywem przewodnim. Kajdanki z futerkiem, pejcz lub inny drobiazg ze sklepu dla dorosłych zawsze wywołują mnóstwo śmiechu. Alternatywą są akcesoria w kształcie penisa np. ubijaczka do jajek, deska do krojenia, poduszka czy ciepłe kapcie.

Śmieszne koszulki na wieczór panieński

Wśród podarunków dla narzeczonej, nie powinno zabraknąć czegoś z humorem. W końcu to wieczór pełen radości i niespodzianek. W zasadzie śmieszny prezent na panieński to must have tego rodzaju imprezy.

Koszulki z nadrukiem na panieński

T-shirty z zabawnym printem są obecnie niezwykle popularne podczas wieczorów panieńskich. Często zamawiane są dla wszystkich zaproszonych kobiet, by mogły one stworzyć zgrany zespół i wyróżniać się w tłumie. Panna młoda w białej koszulce z odpowiednim podpisem, a jej towarzyszki w czarnych T-shirtach z hasłem „wieczór panieński” to gwarancja, że nie przejdziecie ulicą niezauważone, szczególnie jeśli umówicie się, że wkładacie do tego białe spodnie, jeansy lub krótkie różowe spódniczki.

W poszukiwaniu inspiracji polecamy zajrzeć do sklepu Koszulkowy.pl na stronę: https://koszulkowy.pl/. Mnóstwo pomysłów, wzorów pozwoli wybrać coś wyjątkowego. Jeśli zaś macie własny pomysł na grafikę, bez problemu możecie zlecić jej wydruk na zamówionych koszulkach.

Przygotujcie się na nadchodzący wieczór tak, by zapewnić przyszłej pannie młodej oraz sobie samym niezapomniane wrażenia i pamiętajcie, że dobry nastrój z pewnością będzie sprzyjał ich tworzeniu.

Artykuł sponsorowany