Kolejnym gościem, który odwiedził kawalerkę Łukasza Jakóbiaka była Honorata Skarbek – Honey.

Rozmowa nie była może tak porywająca jak ta, którą Jakóbiak przeprowadził z Dodą (news tutaj), było za to sporo śmiechu i chichotu.

Honey mówiła między innymi o tym, co ją najbardziej zadziwiło w show-biznesie:

Zadziwia mnie to, jak media potrafią niszczyć niektóre osoby – stwierdziła Honey. Jako przykład nękanej przez media celebrytki Skarbek podała Ilonę Felicjańską. Skarbek stwierdziła, że prywatnie bardzo lubi byłą modelkę, natomiast gdy czyta artykuły na jej temat, to robi się jej źle.

Jest tak, że kiedy zrobisz jedną rzecz źle, to ciągnie się za tobą przez kilka ładnych lat. A kiedy zrobisz 50 rzeczy dobrze, to nikt niestety tego nie zauważa – skwitowała Honorata i jako przykład podała sytuację, gdy założyła bluzę z wulgarnym napisem, a jej zdjęcie momentalnie obiegło wszystkie portale.

Honey bez skrępowania wypaliła, że na bluzie pojawił się napis „pi*a”, a na zaskoczenie gospodarza kawalerki zareagowała stwierdzeniem, że owszem, przeklina i że jej mama o tym wie.

Jakóbiak nawiązał też do innej „niegrzecznej” stylizacji Honoraty – tej z topem nabijanym dżetami.

Gówniara! Wytatuowana! Z cyckami na wierzchu chodzi! – zagrzmiał dziennikarz (w żartach, rzecz jasna).

Zobaczcie cały wywiad. Honey mówi w nim miedzy innymi o osobach, które ją rozczarowały, unika odpowiedzi na pytanie czy jest za aborcją i śpiewa fragment najnowszego singla.

A kiedy zobaczycie wywiad, koniecznie podzielcie się z nami wrażeniami. Jesteśmy ciekawi, jak Waszym zdaniem wypadła Honorata.

Jakóbiak o Honey: Gówniara! Wytatuowana...

Jakóbiak o Honey: Gówniara! Wytatuowana...

Jakóbiak o Honey: Gówniara! Wytatuowana...

Jakóbiak o Honey: Gówniara! Wytatuowana...